Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie

Badanie na wykrywaczu kłamstw potwierdziło jego wiarygodność. Co nas czeka?
Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie
Fot. Unsplash
09.10.2018

Badacze próbują przewidzieć, co czeka nas w kolejnych dekadach. Niektórzy idą o krok dalej i opisują zmiany zachodzące na naszej planecie w perspektywie setek lat. Wizje dotyczące kolejnych tysięcy lat to raczej fantastyka naukowa, bo człowiek wciąż za mało wie. Przynajmniej tak nam się do tej pory wydawało.

Zobacz również: Już niedługo 80 proc. ludzkości WYGINIE. Naukowcy podali konkretną datę

William Taylor z Wielkiej Brytanii przekonuje, że nie tylko wie, co czeka ludzkość w niewyobrażalnie odległej przyszłości, ale… już w niej był. Młody mężczyzna twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie, który powrócił do współczesności z 8973 roku. Miał tam zostać wysłany przez władze w ramach misji zwiadowczej.

Szaleniec? Wszystko na to wskazywało. Do momentu, kiedy został poddany badaniu na wykrywaczu kłamstw. Wyniki potwierdziły jego prawdomówność.

źródło: YouTube / ApexTV

Z jego zeznań wynika, że odbył podróż w czasie na zlecenie brytyjskiego rządu. Miał tam zostać wysłany w „cylindrycznej” maszynie. Prawdopodobnie wrócił do 2018 roku w ten sam sposób. Według niego technologia ta istnieje od niemal 40 lat, ale politycy wciąż utrzymują ją w tajemnicy.

Co zobaczył w 8973 roku? Według niego Ziemię będą zamieszkiwały istoty przypominające cyborgi. „O niezwykle dużych głowach i oczach oraz maleńkich ustach”. Mają być następcami gatunki ludzkiego, jaki znamy. Potrafią porozumiewać się telepatycznie, ale także w tradycyjny sposób.

Zobacz również: Przepowiednia królowej Saby spełnia się na naszych oczach. 12 zwiastunów końca świata

William przekonuje, że porozumiewał się z nimi po angielsku. Postaci te miały wbudowany w mózg mechanizm, który pozwala na rozumienie i używanie każdego istniejącego na świecie języka.

źródło: YouTube / ApexTV

Niebo było czerwone i wszędzie czułem zanieczyszczenie powietrza. Zrozumiałem, że jestem narażony na promieniowanie, więc musiałem szybko wracać. Gdyby nie to - chciałbym tam zostać. To utopia, w której nie ma miejsca na przestępstwa i konflikty. Wszystkie problemy rozwiązują się same

- przekonuje podróżnik w czasie.

Mężczyzna został poddany badaniu na wykrywaczu kłamstw przez twórców kanału ApexTV na YouTube. Eksperyment miał potwierdzić jego prawdomówność.

Brytyjczyk miał też stwierdzić, że niedługo tego samego będą mogli doświadczyć wszyscy ludzie na świecie. Podróżowanie w czasie ma być możliwe dla każdego już w 2028 roku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać.

Zobacz również: Przepowiednie na 2019 rok. Ujawniamy najbardziej przerażające wizje

Koukou Roukou, Eurobusiness, Paszport Polsatu. 12 rzeczy, które pamiętają tylko dzieci lat 90.
Koukou Roukou, Eurobusiness, Paszport Polsatu. 12 rzeczy, które pamiętają tylko dzieci lat 90. - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.24 / 5
tigressa (Ocena: 5) 03.11.2018 09:24
za chwilę ogłosi że to on wybudował piramidy bo przeniósł się do starożytnego Egiptu
odpowiedz
Ryszard (Ocena: 5) 03.11.2018 06:36
Sądzę . że bogatszy niż ty. On widzi przyszłość . a ty wielkie g,,,,.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2018 00:01
Zakładając, że koleś ma nie po kolei to pewnie wierzy w swoje urojenia dzięki czemu ''nie oszukiwał'' na wykrywaczu.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.10.2018 18:59
Tym panem powinien zając się lekarz psychiatra, a nie podłączać go do jakiegoś wykrywacza kłamstw . To biedny upośledzony człowiek, i tyle w temacie .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 17:13
Tak,tak...A ziemia jest płaska...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie