Jeden produkt z Żabki jest absolutnym hitem. Wszyscy go kupują!

Domyślasz się, co sprzedaje się w Żabce tak dobrze?
Jeden produkt z Żabki jest absolutnym hitem. Wszyscy go kupują!
Fot. Unsplash
04.10.2018

Sklep Żabka znają niemal wszyscy. Sieć nie chce być już jednak kojarzona wyłącznie ze sklepikami osiedlowymi – można ją już bowiem spotkać w luksusowych biurowcach, akademikach czy hotelach.

- Takie Żabki stanowią odpowiedź na potrzeby zarówno lokalnych społeczności, jak i pracowników biur, chcących zrobić szybkie zakupy na śniadanie, obiad czy kolację. Dużą popularnością cieszy się także oferta Żabka Café ze świeżo mieloną kawą czy ciepłymi przekąskami jak np. hot dogi – powiedział Waldemar Lisiewicz, dyrektor ds. ekspansji Żabka Polska w rozmowie z serwisem Wiadomości Handlowe.

Zobacz także: Ile zarabia się na kasie w Lidlu?

A skoro już przy hot dogach jesteśmy, to właśnie one są hitem sprzedażowym marki. Jak czytamy na serwisie Money.pl: - Z przeprowadzonych w zeszłym roku badań firmy Kantar Polska wynikało, że Żabka sprzedaje dwa hot-dogi na sekundę. 9 na 10 takich przekąsek sieć sprzedaje w tygodniu, najczęściej w porze obiadowej lub wczesnym popołudniem. Podstawowego hot-doga w Żabce można dostać za ok. 3,5 zł. Są również specjalne zestawy z napojami.

Wcale się nie dziwimy, że akurat ta przekąska jest tak chętnie kupowana przez klientów Żabki. My również często ją kupujemy, a Ty?

„Tak powinna wyglądać każda Polka”. Faceci oszaleli na punkcie 25-letniej Magdaleny
„Tak powinna wyglądać każda Polka”. Faceci oszaleli na punkcie 25-letniej Magdaleny - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 09:03
A ja wam nie radze jesc hot dogow w zabce. Pracowalam kiedys dorywczo w zabce. Te kielbaski grzeja sie na takich obracajacych rurkach. Czasami taka kielbaska grzeje sie caly dzien, bo bylo malo chetnych np na hot doga z kabanosem. Ludzie najczesciej biora parowki w klasycznym rozmiarze. I takie bierzcie, jak juz chcecie tego hot doga.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 07:42
Ja wczoraj jadłam panini z kurczakiem na gorąco z Żabki i naprawdę mi smakowało. Ale jakaś dziewczyna przede mną w kolejce kupowała właśnie hot doga.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 06:23
Ja piwo w wielosztukach
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie