Przepowiednie na 2019 rok. Ujawniamy najbardziej przerażające wizje

Oby żadna z nich się nie spełniła!
Przepowiednie na 2019 rok. Ujawniamy najbardziej przerażające wizje
Fot. Unsplash
06.10.2018

Wszelkiego rodzaju wizje, przepowiednie i horoskopy pokazują, że żyjemy w wyjątkowo ciekawych czasach. A także bardzo niespokojnych, bo w 2018 roku miała wybuchnąć III wojna światowa. Niektórzy wieszczyli nawet Armagedon. Większość z nich na szczęście (jeszcze) się nie spełniło, ale to nie oznacza, że możemy spać całkowicie spokojnie.

Zobacz również: Już niedługo 80 proc. ludzkości WYGINIE. Naukowcy podali konkretną datę

Pojawiły się już pierwsze przewidywania odnośnie przyszłego roku i jedno jest pewne - w 2019 też będziemy musieli mieć oczy dookoła głowy. Jak informuje portal naszemiasto.pl, w kolejnych 12 miesiącach może wydarzyć się coś bardzo złego. Scenariuszy jest kilka, a co jeden, to mniej optymistyczny. Oczywiście nie musimy w to wierzyć, ale ziarno niepewności zostało zasiane.

Co nas czeka? Oto niepokojące teorie, o których mówi się coraz głośniej.

Atak bronią jądrową

Według portalu przewidział to Nostradamus. Jego wizja mówi o ataku terrorystycznym na niespotykaną dotąd skalę. Najprawdopodobniej chodzi o wykorzystanie bomby atomowej. Do katastrofy ma dojść w Turcji.

Nietypowa zima

Na przełomie 2018 i 2019 roku możemy raczej zapomnieć o śniegu i siarczystym mrozie. Niektóre przepowiednie mówią o tym, że zima ma być zupełnie inna, niż dotąd. Zamiast białego puchu - niebezpieczne burze.

Wybuch III wojny światowej

W 1938 roku niemiecka drużyna niespodziewanie odpadła z mistrzostw świata w piłce nożnej. Rok później wybuchł globalny konflikt. W 2018 też nie poradziła sobie na mundialu, stąd obawa, że historia lubi się powtarzać.

Dominacja Azjatów

Interpretatorzy przepowiedni świętej Łucji wieszczą czystki etniczne. Chiny mają zaatakować Rosję, co ma być początkiem końca białego człowieka. „Tylko Azjaci mają przetrwać” - przekonuje serwis.

Zobacz również: Zostały nam tylko 3 lata. Przerażająca wizja na temat 2021 roku

Nowy kontynent

Na Ziemi ma dojść do nieodwracalnych procesów, które zatopią wiele krajów, ale z oceanu w tym samym czasie wyłoni się zupełnie nowy ląd. Konkretna wizja dotyczy Niemiec - te mają zostać zalane.

Przemeblowanie sceny politycznej

2019 to rok wyborów parlamentarnych. Według niektórych wizjonerów mają zmienić wszystko, bo nieoczekiwanie wygra formacja, na którą dziś jeszcze nikt nie stawia. To ma być polityczne trzęsienie ziemi.

Koniec świata

W kolejnym roku wciąż będzie nam towarzyszył strach przed Armagedonem. Wszystko za sprawą słynnej przepowiedni królowej Saby, której wizje wypełniają się jedna po drugiej. Być może w 2019 roku nie dojdzie jeszcze do najgorszego, ale na pewno nie możemy spać spokojnie.

Katastrofy naturalne

Te trudno przewidzieć, a tym bardziej ich uniknąć, ale szczególnie niebezpieczne mają być w 2019 roku wulkany. Wizjonerzy przekonują, że uaktywnią się także te uważane za wygasłe.

Która z tych przepowiedni wydaje Ci się najbardziej prawdopodobna?

Zobacz również: Przepowiednia królowej Saby spełnia się na naszych oczach. 12 zwiastunów końca świata

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (44)

Ocena: 3.39 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2018 12:16
Jak się przypatrzeć tak dokładnie to ludzie formalnie nie zawierają małżeństw ale żyją jak małżeństwa na "kocią łapę" ( to mogło Sabę zmylić i napisała że zawierć będą małżeństwa) a coraz młodsi ludzie rozpoczynają wcześnie inicjację seksualną. Hmmm, coś w tym jest.
odpowiedz
Kosmita (Ocena: 2) 03.11.2018 17:04
Brednie i strachy nna lachy. Armagedon juz był w 2012 r. Został anulowany, za to nad nami i całym życie we wszechświecie wisi miecz zagłady6 całego życia i dusz we wszzechświecie. Czy to się stanie to tylko od ludzkości i obcych zależy. Zagłada ludkości miała być i były sygnały o tym już w kwietniu br. Też to zostało zawieszone na razie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2018 23:05
PALIWON
odpowiedz
PALIWON (Ocena: 5) 02.11.2018 23:04
PRZEKROCZYLIŚMY RUBIKON
odpowiedz
Kk (Ocena: 5) 28.10.2018 08:54
Przegrana na mundialu , ktoś popłynął. Co Wy tam cpiecie w redakcji?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie