Zostały nam tylko 3 lata. Przerażająca wizja na temat 2021 roku

Wiele wskazuje na to, że właśnie wtedy rozpocznie się koniec świata.
Zostały nam tylko 3 lata. Przerażająca wizja na temat 2021 roku
Fot. Unsplash
22.09.2018

Armagedon to fascynujący temat, więc nic dziwnego, że niektórzy próbują przewidzieć datę końca świata. Od wieków padają kolejne terminy i jak do tej pory - nic złego się nie wydarzyło. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że w ostatnich miesiącach tego typu przepowiedni jest znacznie więcej, niż kiedykolwiek.

Zobacz również: Naukowcy ujawnili datę końca świata. Wyznaczył ją komputer, który nigdy się nie myli

Praktycznie co tydzień słyszymy o zbliżającej się katastrofie. Zapowiadają ją samozwańczy mistycy, interpretatorzy świętych ksiąg, a nawet naukowcy. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. W najlepszym razie pozostało nam kilkadziesiąt lat. Inni spodziewają się najgorszego dużo wcześniej.

Tak jak amerykański teolog i kaznodzieja F. Kenton Beshore, który do samej śmierci wspominał o apokalipsie w 2021 roku.

Założyciel Światowego Towarzystwa Biblijnego zmarł przed dwoma laty, ale zdaniem jego zwolenników - przepowiednia nie traci na aktualności. Ta mówi wprost: koniec świata rozpocznie się w 2021 roku. Wtedy na Ziemię powróci Jezus. 7 lat później nasza planeta ma już nie istnieć.

Odważna teoria ma mieć swoje odzwierciedlenie w Piśmie Świętym. Dowodem na jej prawdziwość są kolejne wypełniające się proroctwa.

Zobacz również: W Księdze Ezechiela przewidziano wielką wojnę. Przepowiednia spełnia się na naszych oczach

Zdaniem doktora teologii w ciągu nadchodzących 3 lat ma dojść do wielkiej wojny, której centralne wydarzenia rozegrają się na półwyspie Synaj. Dojdzie też do gwałtownej inwazji pozaziemskich istot. Ostatecznie Apokalipsa nadejdzie w 2021 roku. Następnie, według badacza Biblii, na Ziemię powróci Jezus. Będzie to miało miejsce w 2028 roku

- czytamy na antyradio.pl.

Koniec świata mają zapowiadać m.in. wielkie katastrofy naturalne, dziwne dźwięki słyszalne od lat na całym świecie, procesy zachodzące na Księżycu i Słońcu, a także… sygnały z kosmosu.

Zobacz również: Koniec świata. Kim Kardashin założyła szorty i pokazała rozstępy na piersiach

Założyciel Światowego Towarzystwa Biblijnego w swoich przewidywaniach inspirował się dziełami ewangelisty Hala Lindseya, który twierdził, że do zagłady dojdzie już w 1988 r. Przepowiadał on, że właśnie wtedy upłynie jedno biblijne pokolenie od powstania Izraela w 1948 r. i nastąpi powtórne przyjście Jezusa na Ziemię. Lindsey pomylił się jednak w swoich rachunkach, bo za długość biblijnego pokolenia należy przyjąć nie 40, lecz 70-80 lat

- przekonuje portal.

Inną zapowiedzią zbliżających się kłopotów są narodziny w Izraelu pierwszej od 2 tysięcy lat czerwonej jałówki. Według Żydów to wypełnienie biblijnego proroctwa.

Zobacz również: Na naszych oczach wypełnia się kolejne proroctwo. Koniec świata coraz bliżej

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
tigressa (Ocena: 5) 03.11.2018 09:34
Poprostu ,,naukowcy" wybierają sobie pierwszą lepsza datę końca świata żeby był o nich rozgłos.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 08:45
Nareszcie. Ten świat powinien skończyć już bardzo dawno temu.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.09.2018 13:04
ksiezowy reptyl yahwe który napisał biblie wraz z ydami dla slowianskich owieczek probuje trafic nas asteroide uzywajac broni grawitacyjnej księżyca tj wojennej planety lewan wpisując się w swoje przepowiednie w swojej biblii, jak idiocie yahwe uda się w nas rafic wtedy 100 milionow religijnych owieczek padnie na kolana i bedzie chwali pana i bedzie mu posluszna jeszcze mocniej wicej na hellenandchaos w archiwach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2018 21:39
Alez bym chciała...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2018 21:11
Tak, tak. Tyle końców świata już było, że się nawet zliczyć nie da 😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie