„Ożeniłem się z Ukrainką. Jest lepszą żoną, niż byłaby Polka”

Paweł uważa, że Ukrainki są lepszymi żonami. Pod adresem Polek kieruje różne zarzuty.
„Ożeniłem się z Ukrainką. Jest lepszą żoną, niż byłaby Polka”
Fot. Unsplash
21.09.2018

Ukrainki obok Polek i Rosjanek są uznawane za najpiękniejsze kobiety na świecie. Zachwycają pięknymi włosami, zgrabnymi figurami oraz regularnymi rysami twarzy. Oprócz tego mogą się pochwalić innymi zaletami. Niejeden Polak zakochał się w Ukraince.

WASZE HISTORIE: `Jak wyglądał mój związek z Arabem?`

Wśród tych mężczyzn jest 31-letni Paweł z niedużej miejscowości pod Warszawą. Mężczyzna kilka lat temu poznał Oksanę. Dziś jest jego żoną. Paweł twierdzi, że nie mógł lepiej trafić. Według niego Polki się do niej nie umywają.

- Pewnie zostanę zbojkotowany na tym forum, ale jednak zaryzykuję. Chciałbym delikatnie skrytykować Polki, a pochwalić Ukrainki. Temat jest podwójnie drażliwy. Po pierwsze polsko-ukraińskie stosunki, a po drugie porównywanie do siebie kobiet. Mam jednak nadzieję, że zostanę odebrany właściwie przez chociaż część czytelniczek tego portalu. Chciałbym, żebyście wzięły sobie do serca moje uwagi.  Chodzi o to, że polskie kobiety zmieniają się na gorsze pod względem bycia kandydatkami na żony. Ukrainki jawią się jako lepsze partnerki. I już nawet nie chodzi o to, że wspaniale gotują i zajmują się domem. Przede wszystkim są takie... ciepłe. Już dawno nie doświadczyłem od żadnej kobiety tyle ciepła i serdeczności, co od Oksany.

Moja ukraińska żona nigdy nie powiedziała mi złego słowa. Jeżeli ma do mnie pretensje, bierze mnie na rozmowę i mówi, o co chodzi. Zachowuje przy tym bardzo dużą empatię. Poza tym to kobieta, która dba o domowe ognisko, o atmosferę, o czym zapomina tak wiele kobiet. Oksana pracuje na pół etatu. Oboje tego chcieliśmy. Dzięki temu wita mnie w domu po pracy z uśmiechem na ustach.

Oksana codziennie gotuje obiad z dwóch dań. Jemy razem, a potem wspólnie odpoczywamy. Żona często wymyśla różne niespodzianki, dzięki którym ten czas jest jeszcze przyjemniejszy. Ostatnio była to gra planszowa. Innym razem przeczytała mi kilka wierszy. Jeszcze innym zrobiła mi masaż. Czasami po prostu siedzimy i słuchamy razem muzyki. Żadna z moich polskich dziewczyn nie była pod tym względem taka kreatywna. One raczej oczekiwały, że ja będę im organizował za każdym razem rozrywkę.

Szczera opinia Szymona: „Polki są brzydkie i nie nadają się na żony”

Paweł wspomina także o innej zalecie żony.

- Oksana oprócz wspaniałego charakteru może poszczycić się tym, że bardzo o siebie dba. Nie jest klasyczną pięknością, ale dzięki pielęgnacji i dobremu gustowi modowemu wygląda bardzo dobrze. Z pewnością jest to kobieta, z którą lubię się pokazać.

Najważniejsze jest dla mnie to, że nie można jej utożsamiać z typową polską księżniczką, których poznałem mnóstwo. Oksana niczego na mnie nie wymusza. W naszym małżeństwie kompromis naprawdę oznacza kompromis, a nie to, że ja muszę prawie za każdym razem iść na ustępstwo. Ona dba też o naszą relację w takim samym stopniu jak ja. Jest naturalna i szczera. Niczego nie udaje.

Polki kojarzą mi się albo z typowymi księżniczkami, wokół których trzeba skakać albo kobietami nastawionymi wyłącznie na robienie kariery. Wiem, że są normalne dziewczyny, ale trudno na nie trafić. Ukrainki są bardziej ugodowe, ciepłe i kobiece.

Nie tylko ja tak myślę. Dwóch moich znajomych też jest w związkach z Ukrainkami. Fajne z nich dziewczyny. Oni również po kilku relacjach z Polkami postanowili sprawdzić, jakie są Ukrainki. I tak się stało, że się zakochali.

Opowiem Wam, jak wygląda związek z obcokrajowcem. Nie liczcie na happy end

Nie jesteśmy facetami, których nie chciała żadna Polka i dlatego poszliśmy do Ukrainek. Wiele osób tak myśli. To my podziękowaliśmy rodaczkom. Wreszcie jesteśmy szczęśliwi.

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (168)

Ocena: 4.67 / 5
On (Ocena: 5) 20.11.2018 03:11
Powiem tak Polki są piękne ale coraz trudniej o normalną większość idzie tylko do łóżka i cześć jedna z moich kobiet była ze mną dla pieniędzy ale najbardziej uczuciową kobietą jaką miałem to z Francji była cudowna i piękna ale Francja to tylko seks tam są już takie kobiety lubią przygody jestem przed randką z Ukrainką i mam nadzieje że okarze się tą dobrą kobietą . Ojciec mi mówił że Ukrainki to najlepsze kandydatki na żone . A co do porad dla Polskich kobiet to prosze was ja rozumiem przygody i tp mam 24 lata i każda kobieta liczy tylko na romans i dobrą zabawe a potem obudzi się w wieku 40+ może mieć problem ze znalezieniem partnera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2018 22:08
Polki poprostu bardzo zazdrosny za Ukrainskom urodę )))
odpowiedz
Polak (Ocena: 5) 04.11.2018 19:03
Ukrainki są urocze. Polki to coraz częściej zapuszczone, utuczone księżniczki, za którymi trzeba latać i którym wszystko się należy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2018 19:50
Mialem sporo Polek,Litwinke,Angielke ale z Ukrainą się ożenie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 23:17
Ukrainki biją Polki na każdym polu, i tyle w temacie.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie