„Ożeniłem się z Ukrainką. Jest lepszą żoną, niż byłaby Polka”

Paweł uważa, że Ukrainki są lepszymi żonami. Pod adresem Polek kieruje różne zarzuty.
„Ożeniłem się z Ukrainką. Jest lepszą żoną, niż byłaby Polka”
Fot. Unsplash
21.09.2018

Ukrainki obok Polek i Rosjanek są uznawane za najpiękniejsze kobiety na świecie. Zachwycają pięknymi włosami, zgrabnymi figurami oraz regularnymi rysami twarzy. Oprócz tego mogą się pochwalić innymi zaletami. Niejeden Polak zakochał się w Ukraince.

WASZE HISTORIE: `Jak wyglądał mój związek z Arabem?`

Wśród tych mężczyzn jest 31-letni Paweł z niedużej miejscowości pod Warszawą. Mężczyzna kilka lat temu poznał Oksanę. Dziś jest jego żoną. Paweł twierdzi, że nie mógł lepiej trafić. Według niego Polki się do niej nie umywają.

- Pewnie zostanę zbojkotowany na tym forum, ale jednak zaryzykuję. Chciałbym delikatnie skrytykować Polki, a pochwalić Ukrainki. Temat jest podwójnie drażliwy. Po pierwsze polsko-ukraińskie stosunki, a po drugie porównywanie do siebie kobiet. Mam jednak nadzieję, że zostanę odebrany właściwie przez chociaż część czytelniczek tego portalu. Chciałbym, żebyście wzięły sobie do serca moje uwagi.  Chodzi o to, że polskie kobiety zmieniają się na gorsze pod względem bycia kandydatkami na żony. Ukrainki jawią się jako lepsze partnerki. I już nawet nie chodzi o to, że wspaniale gotują i zajmują się domem. Przede wszystkim są takie... ciepłe. Już dawno nie doświadczyłem od żadnej kobiety tyle ciepła i serdeczności, co od Oksany.

Moja ukraińska żona nigdy nie powiedziała mi złego słowa. Jeżeli ma do mnie pretensje, bierze mnie na rozmowę i mówi, o co chodzi. Zachowuje przy tym bardzo dużą empatię. Poza tym to kobieta, która dba o domowe ognisko, o atmosferę, o czym zapomina tak wiele kobiet. Oksana pracuje na pół etatu. Oboje tego chcieliśmy. Dzięki temu wita mnie w domu po pracy z uśmiechem na ustach.

Oksana codziennie gotuje obiad z dwóch dań. Jemy razem, a potem wspólnie odpoczywamy. Żona często wymyśla różne niespodzianki, dzięki którym ten czas jest jeszcze przyjemniejszy. Ostatnio była to gra planszowa. Innym razem przeczytała mi kilka wierszy. Jeszcze innym zrobiła mi masaż. Czasami po prostu siedzimy i słuchamy razem muzyki. Żadna z moich polskich dziewczyn nie była pod tym względem taka kreatywna. One raczej oczekiwały, że ja będę im organizował za każdym razem rozrywkę.

Szczera opinia Szymona: „Polki są brzydkie i nie nadają się na żony”

Paweł wspomina także o innej zalecie żony.

- Oksana oprócz wspaniałego charakteru może poszczycić się tym, że bardzo o siebie dba. Nie jest klasyczną pięknością, ale dzięki pielęgnacji i dobremu gustowi modowemu wygląda bardzo dobrze. Z pewnością jest to kobieta, z którą lubię się pokazać.

Najważniejsze jest dla mnie to, że nie można jej utożsamiać z typową polską księżniczką, których poznałem mnóstwo. Oksana niczego na mnie nie wymusza. W naszym małżeństwie kompromis naprawdę oznacza kompromis, a nie to, że ja muszę prawie za każdym razem iść na ustępstwo. Ona dba też o naszą relację w takim samym stopniu jak ja. Jest naturalna i szczera. Niczego nie udaje.

Polki kojarzą mi się albo z typowymi księżniczkami, wokół których trzeba skakać albo kobietami nastawionymi wyłącznie na robienie kariery. Wiem, że są normalne dziewczyny, ale trudno na nie trafić. Ukrainki są bardziej ugodowe, ciepłe i kobiece.

Nie tylko ja tak myślę. Dwóch moich znajomych też jest w związkach z Ukrainkami. Fajne z nich dziewczyny. Oni również po kilku relacjach z Polkami postanowili sprawdzić, jakie są Ukrainki. I tak się stało, że się zakochali.

Opowiem Wam, jak wygląda związek z obcokrajowcem. Nie liczcie na happy end

Nie jesteśmy facetami, których nie chciała żadna Polka i dlatego poszliśmy do Ukrainek. Wiele osób tak myśli. To my podziękowaliśmy rodaczkom. Wreszcie jesteśmy szczęśliwi.

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (165)

Ocena: 4.66 / 5
gość (Ocena: 5) 25.09.2018 19:50
Mialem sporo Polek,Litwinke,Angielke ale z Ukrainą się ożenie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 23:17
Ukrainki biją Polki na każdym polu, i tyle w temacie.
zobacz odpowiedzi (3)
Ona (Ocena: 5) 24.09.2018 21:10
Ukrainki są mile jak coś potrzebują. Fakt inteligencją i urodą nie grzeszą, nie dbają o higienę, brak wychowania i kultury. Bardzo często w pracy mam do czynienia z młodymi Ukrainkami, którym dosłownie śmierdzi z buzi. Po pracy te młode dziewczyny lubią sobie wypić z chłopakami z swojego otoczenia. Udają porządne jak upatrza sobie Polaka za potencjalnego kandydata na męża. Nie są wymagające przed ślubem. A po ślubie pokazują swoją twarz. Znam wiele historii z życia wzięte z otoczenia i powiem tak. Tą bajkę w artykule to możecie wciskać zakompleksionym Panom po 40 stce.
odpowiedz
Inżynier (Ocena: 5) 24.09.2018 12:02
Ukrainki są głupie. Mamy ich mnostwo w zakładzie, pracują na tych najnizszych stanowiskach, ale to nikomu nie uwłacza. Chodzi o to, że to kretynki. Nie łapią niczego, sa znacznie mniej wydajnymi pracownikami niż Polki, i nie mówię tu o barierze językowej, bo takiej nie widze: one są po prostu tępe i do tego nieprofesjonalne. Jak już sie wkurze, bo im po raz 10ty tlumacze, jak coś składać, i widać po mnie zniecierpliwienie, to potrafią sie obrazić a nawet popłakac. Z uroda szału nie ma, a na pewno nie są ładniejsze od polskich koleżanek. Te młodsze sa bardzo nastawione na poszukiwanie męża i sporo z nich w ciagu ostatnich lat powychodzilo za mąż za Polaków pracujacych w zakładzie. Takich typowych facetów z pechem do kobiet, średnia wieku 40 lat, wąsik, nadwaga, serce na dłoni i zero przebojowosci. Łatwy cel dla Ukrainki, która gdy trzeba potrafi być slodka i mila. Nie muszę dodawać, że nie są to udane zwiazki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 10:15
Nigdy nie wezme Polki za żonę szczególnie po emigracji(UK,Holandia)Taka polką najczesciej jest ostro przejechana przez Arabów.(bylem w Anglii i Holandi to widziałem co wyprawiaja Polki nawet Litwinki,Rumunki Czy Węgierki nie zachowuja sie tak jak Polki).
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie