Na naszych oczach wypełnia się kolejne proroctwo. Koniec świata coraz bliżej

Jego zwiastunem mają być narodziny czerwonej jałówki w Izraelu.
Na naszych oczach wypełnia się kolejne proroctwo. Koniec świata coraz bliżej
Fot. Unsplash
15.09.2018

Tylko w tym roku świat miał się skończyć już przynajmniej kilka razy. Chrześcijańscy mistycy przekonywali, że ma o tym świadczyć całkowite zaćmienie naturalnego satelity Ziemi. Według nich to wypełnienie biblijnej przepowiedni o krwawym księżycu. Do najgorszego ostatecznie nie doszło, ale to nie oznacza, że możemy czuć się bezpiecznie.

Zobacz również: Podobno Franciszek jest ostatnim papieżem. Później nastąpi KONIEC ŚWIATA

O Armagedonie coraz głośniej mówią także konserwatywni Żydzi. Tym razem jego zapowiedzią ma być niepozorna… krowa. Chodzi o czerwoną jałówkę, która przyszła na świat w Izraelu 28 sierpnia br. Pierwsza taka od 2 tysięcy lat, o której wprost mówi Tora (pięć pierwszych ksiąg Starego Testamentu).

Możemy o niej przeczytać w Księdze Liczb. Jest niezbędna do wypełnienia się proroctwa o odbudowie Świątyni Jerozolimskiej i powtórnego przyjścia mesjasza.

Z 19. rozdziału księgi wynika, że kiedy urodzi się czerwona jałówka bez żadnej skazy - należy ją spalić, a popiół rozsypać w miejscu zniszczonej świątyni. Wtedy możliwa będzie jej odbudowa. Kiedy to już się stanie - na Ziemię ma zstąpić mesjasz, a świat jaki znamy przestanie istnieć.

Zobacz również: Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wkrótce w Polsce ma wybuchnąć wojna

Jak relacjonują lokalne media, w historii narodu żydowskiego było tylko 9 takich jałówek. Dziesiąta ma być tą proroczą i ostatnią.

Tylko popiołów z jałówki czerwonej brakuje jako składnik do przywrócenia czystości biblijnej, a więc odbudowy Świątyni. Rola Trzeciej Świątyni dla całej ludzkości przynosi mesjańską wizję przyszłości: życia wiecznego wolnego od kłamstwa i smutku, który jest obecny u tak wielu ludzi.

Tydzień po narodzinach, jałówka została poddana szczegółowej analizie przez ekspertów rabinicznych, którzy stwierdzili, że jałówka jest realnym kandydatem do bycia proroczą biblijną czerwoną jałówką, która jest opisana w Torze i Biblii.

Zostanie ona zbadana ponownie za trzy miesiące, aby ustalić, czy nadal posiada ona niezbędne kwalifikacje dla bycia proroczą czerwoną jałówką

- czytamy na nczas.com.

Sprawie uważnie przygląda się The Temple Institute - żydowska organizacja, która ma w planie budowę kolejnej Świątyni Jerozolimskiej.

Zobacz również: Właśnie tak ma wyglądać koniec świata. 8 przerażających scenariuszy

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 3.06 / 5
EloElo (Ocena: 5) 12.12.2018 16:36
Dlaczego ludzie właściwie tak bardzo chcą końca świata?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.09.2018 21:50
Żydzi to zacofani religijne Arabowie. Semici w każdym razie. Z ich proroctw można się tylko serdecznie uśmiać. Ludzie wyznający postępowe religie, nie traktują dosłownie mitów opisanych w Torze, czyli Starym Testamencie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.09.2018 19:01
Bzdura bzdure pogania i na nastepnej bzdurze sie podpiera!!! Ha,ha,ha...
zobacz odpowiedzi (1)
Jurek 64 (Ocena: 5) 16.09.2018 14:14
Nieżyjący już od dawna stryjek P. z Kaliszan n.Wisłą (dzisiaj miałby około 120 lat) powiedziałby, że "wszytko toto to je panie sranie na maćkowo gruske a ło".
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.09.2018 13:28
Skąd informacje o końcu świata są na moim ulubionym Papilocie?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie