Od kilku dni wszyscy zastanawiają się, co przedstawia to zdjęcie. My już wiemy

Koniec domysłów. Drzwi czy plaża?
Od kilku dni wszyscy zastanawiają się, co przedstawia to zdjęcie. My już wiemy
fot. Unsplash, Twitter (twitter.com/rebeccareilly__)
02.09.2018

Nie wszystko jest takie, jakie się wydaje - te słowa idealnie opisują zdjęcie, któremu od kilku dni przyglądają się tysiące internautów. Niepozorna fotografia pojawiła się na Twitterze i z miejsca wywołała ogromne zamieszanie. Komentatorzy podzielili się na dwa obozy, w zależności od interpretacji.

Zobacz również: Z tego zdjęcia młodej mamy śmieje się cały Internet. Chyba nie TO chciała pokazać...

„To drzwi czy plaża?” - pyta Rebecca Reilly, która odpowiada za całe to zamieszanie. Chyba już wtedy zdawała sobie sprawę, że każdy zobaczy co innego.

Internauci opowiadający się za pierwszą odpowiedzią widza tu kremową, ziarnistą ścianę budynku, zielonkawą, nieco przytartą framugę i błękitne drzwi. Inni nie mają wątpliwości, że zdjęcie zostało odwrócone i przedstawia piaszczystą plażę, toń wody i bezchmurne niebo.

Zobacz również: Wszyscy wpatrują się w zdjęcie tej pary i nie rozumieją tego, co widzą. Wzrok szaleje

„Od kilku minut przekręcam telefon w różne strony i im dłużej patrzę, tym bardziej nie wiem, co to jest”. „Przecież to oczywiste. Charakterystyczna nierówna framuga, tynk i drewniane drzwi”. „Wydaje mi się, że te jaśniejsze punkty to fale na morzu” - czytamy w komentarzach.

Foto-zagadka zdobyła niemal 35 tysięcy polubień i została udostępniona prawie 20 tys. razy. Rebecca obserwowała toczącą się dyskusję i po 3 dniach przerwała milczenie, prezentując kolejne zdjęcie.

Teraz nie ma już wątpliwości, że to piaszczysta plaża i morze, a nie wejście do domu. Biorący udział w zabawie internauci mogą wreszcie odetchnąć.

Znałaś prawidłową odpowiedź?

Zobacz również: Nikt nie wie, jakiego koloru są te buty. Internauci mają aż 3 wersje! A Ty co widzisz?

Polecane wideo

Bezwstydni plażowicze. Jak mogli założyć na siebie tak SKĄPE stroje kąpielowe?!
Bezwstydni plażowicze. Jak mogli założyć na siebie tak SKĄPE stroje kąpielowe?! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie