Biedronka pokazała nowe maskotki. Tak wygląda "Gang Słodziaków"

Nowa promocja rusza w najbliższy poniedziałek. Jak zdobyć pluszaka?
Biedronka pokazała nowe maskotki. Tak wygląda "Gang Słodziaków"
fot. Biedronka
22.08.2018

Po sukcesie „Gangu Świeżaków”, największa sieć dyskontów w Polsce startuje z nową promocją. Jesienią ubiegłego roku klienci Biedronki odebrali aż 6 milionów warzywno-owocowych maskotek i wiele wskazuje na to, że pokochają też nowe zabawki.

Zobacz również: Wyznanie Lidii: „Mam zamiar zebrać cały GANG ŚWIEŻAKÓW. To mój cel na najbliższe miesiące”

Tym razem będzie to „Gang Słodziaków”. Akcja lojalnościowa rozpocznie się w poniedziałek, 27 sierpnia br. I tym razem za każde 40 zł otrzymamy jedną naklejkę. Dodatkowe punkty zdobędziemy kupując warzywa i owoce oraz produkty specjalne za min. 10 zł. Zabawa potrwa do 18 listopada (odbiór nagród do 2 grudnia).

Darmową maskotkę będzie można otrzymać po uzbieraniu 60 naklejek. Połowa wymaganych punktów umożliwi kupno zabawki za 19,99 zł. Pluszaki będą też dostępne w sprzedaży w pełnej cenie - 49,99 zł. Całość uzupełni książka „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” za 9,99 zł.

fot. Biedronka

Bohaterami „Gangu Słodziaków” są: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia.

Jesteśmy pewni, że „Gang Słodziaków” podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu

- komentuje na łamach portalu wirtualnemedia.pl Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Będzie hit?

Zobacz również: Wstrząsająca relacja pracownicy dyskontu: Klienci dla maskotek zrobią WSZYSTKO!

Polecane wideo

Paskudne ubrania z Internetu: Te zdjęcia NA ZAWSZE zniechęcą Cię do zakupów w Sieci
Paskudne ubrania z Internetu: Te zdjęcia NA ZAWSZE zniechęcą Cię do zakupów w Sieci - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.08.2018 17:56
nie wiem po co, ale chcę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.08.2018 15:58
40 zł za naklejkę. 60 naklejek za maskotkę. To oznacza zakupy za 2400 zł! Przy zakupie owoców i warzyw oraz promocyjnych produktów wyjdzie trochę mniej, no ale... :o
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie