Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wkrótce w Polsce ma wybuchnąć wojna

Jasnowidz twierdzi, że nie chodzi o globalny konflikt. Grozi nam wojna domowa.
Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wkrótce w Polsce ma wybuchnąć wojna
fot. Unsplash.com
09.08.2018

Krzysztof Jackowski jest znanym w całej Polsce jasnowidzem. Nawet jeżeli nie wszyscy do końca wierzą w jego nadprzyrodzony dar, odnoszą się do niego z szacunkiem. To dlatego, że wiele razy brał udział w rozwiązaniu spraw dotyczących zaginięć oraz morderstw. Niejednokrotnie pomógł policji w odnalezieniu sprawcy oraz miejsca popełnienia zabójstwa.

W ostatnich latach bardzo angażuje się w sprawy polityczne. Nie tylko te, które dotyczą Polski, ale również całego świata. Jego ostatnia przepowiednia odnosi się do naszego kraju i brzmi bardzo niepokojąco. Jackowski przewiduje... wojnę domową.

Właśnie tak ma wyglądać koniec świata. 8 przerażających scenariuszy

Nagranie z przepowiednią zostało zamieszczone na YouTubie. Jasnowidz mówi o kolejnej kontrowersyjnej ustawie, którą uchwali Sejm.Ta ustawa ma wywołać zamieszki na terenie całego kraju. Oto treść przepowiedni.

Będzie to jakaś chyba bardzo szybko sporządzona ustawa, którą bardzo szybko podpisze też prezydent. Zaraz po tym zaczną się protesty. O tyle będzie to zaskakujące, że tych protestów będzie bardzo dużo i będą one masowe. Te protesty będą krótko trwały, powiedzmy dobę, półtorej doby i się niby uspokoi. O dziwo, uspokoi się na krótko i protesty się wzmogą.

Mam odczucie, że bardzo dużo będzie haseł, żeby prezydent podał się do dymisji. Dla tych protestujących będzie to coś kompromitującego dla prezydenta. Ustawa, którą podpisze prezydent, a która wywoła taki bunt, będzie się wydawała niepozorna. (…) Mam odczucie, że w wielu miastach w Polsce może dojść do protestów. Kojarzy mi się Gdańsk. Może dojść do przepychanek albo do czegoś więcej niż przepychanek. Mam wrażenie, że przez protesty może zachwiać się pozycja PiSu jako rządu. Na pewno rząd będzie miał kłopoty. (...)

Te protesty, jak powiedziałem, będą trwały jedną do półtorej doby. (…) Po dwóch, trzech, czterech, może pięciu dniach, wybuchną ze zdwojoną albo i trzy razy większą siłą i dojdzie do prowokacji ze strony protestujących, którzy wykorzystają to, że będą mieli poparcie i dużą siłę. Będą się do nich dołączać nawet ludzie z ulicy. (...) Przestrzegam PiS. Jeżeli ktoś z polityków choć trochę wierzy w to, co mówię, to niech to zapamięta i niech będą (PiS – red.) czujni, jeżeli chodzi o kwestie ustaw. (...) To będzie najgorszy protest, jaki do tej pory był

– słyszymy.

Wierzycie w słowa jasnowidza?

Zobacz również: Koniec świata już naprawdę niedługo. Tak twierdzą mistycy i... naukowcy NASA

Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie
Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie - zdjęcie 1

Komentarze (18)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 21:17
1000 plus jako dodatek do pensji dla pracujacych na pierwsze tez !!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 21:15
A ja wierze bo jak wejdzie 1000 plus to sama wyjde na protesty ! Powinni dacbyć 1000 zl na dzieci ale tylko dla pracujacych pposiadajacych dzieci i na pierwsze tez a nie za darmo !!!! Jeszcze emeryture dla matek i ojcow 4 dzieci masakraaaaaaaa !!!!
odpowiedz
roko (Ocena: 5) 15.08.2018 19:52
taaa wróżbita Maciej też wciska kit ,aż to niemożliwe jak można takie pierdoły klepać aż mu się gęba nie zamyka heheh a ten kolejny bajerant jeżcze wróżkę do tego dorzucimy ,która z dowodu wywróży nasze dane i mamy komplet hehehe
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.08.2018 11:08
Kim jest Jackowski i ile on wojen już przewidział? Wiele! A ile się sprawdziło? Kompletnie nic! Po co cytujecie tego prącego na szkło pseudo jasnowidza?
odpowiedz
o!!!!! (Ocena: 5) 10.08.2018 04:56
A twarz jego mało szlachetna alkoholem przeżarta wieszczy zanik komórek szarych i bleblanie wszelakie........
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo