Wyprodukowano wielorazowe podpaski. Można ich używać... nawet przez 5 lat

To nie są ich jedyne zalety!
Wyprodukowano wielorazowe podpaski. Można ich używać... nawet przez 5 lat
Fot. iStock
05.08.2018

Jednorazowe nie zawsze znaczy najlepsze. Doskonałym przykładem na poparcie tego stwierdzenia są podpaski oraz tampony. Bardzo często zdarza się, że podrażniają okolice intymne oraz uczulają. Trzeba też wspomnieć o tym, że nie są ekologiczne i co miesiąc uszczuplają nasz budżet. Dobra wiadomość jest taka, że wyprodukowano wielorazowe podpaski ze specjalnymi wkładami. Mogą nam posłużyć nawet przez 5 lat.

Co za znieczulica! Dostała potwornej miesiączki na środku ulicy i NIKT nie zareagował

Na czym polega fenomen tych podpasek? Ich wewnętrzna strona została wykonana z bio-bawełny. Dzięki temu nie musimy się obawiać uczulenia czy podrażnienia. Produkt został wyposażony w skrzydełka oraz specjalne zapięcie. Dzięki temu podpaska trzyma się na miejscu. Są dostępne dwie wersje. Pierwsza ma wymienne wkłady i ma służyć w dni, kiedy miesiączka jest obfita. Na końcówkę okresu można natomiast zakładać cieńszą podpaskę. Koszt jednej z nich wynosi 30-40 zł. Jeżeli przeliczymy koszty takiego wydatku w stosunku do 5 lat i porównamy z miesięcznymi wydatkami na jednorazowe podpaski, przekonamy się, że można sporo zaoszczędzić. Niestety, podobnie jak inne produkty, wielorazowa podpaska ma pewne minusy.

Przede wszystkim robienie prania codziennie może być kłopotliwe. Chyba, że kupisz wiele takich podpasek. Poza tym jej zmiana nastręcza pewne trudności. Musiałbyś brać ze sobą foliowy woreczek, aby zapakować do niego zużytą podpaskę. Może także dojść do przecieku na bokach, ponieważ skrzydełka takiej podpaski nie są zbyt chłonne.

Co myślicie o takich podpaskach? Skusiłybyście się na zakup?

 

Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO
Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 05.08.2018 18:44
Nie ma takiej opcji, po całym dniu taka podpaska musi koszmarnie śmierdzieć, a ja jestem wyczulona na ten zapach i zawsze wyczuwam jak któraś stanie koło mnie to już wiem. Feee przy takim wynalazku nos by mi urwało!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2018 14:57
Jprd...fuj. Gorszego świństwa nie mogli wymyślić.....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2018 01:06
Wydaję mi się, że takie podpaski istnieją jùż od dawna, tak samo jak wielorazowe pampersy dla dzieci. Czy kupiłabym? Nie, przeraża mnie obrzydliwa wersja noszenia brudnych podpasek przy sobie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie