Wybrano najbrzydszego psa świata! Nietypowe trofeum zdobył buldog angielski o imieniu Zsa Zsa

Trzeba przyznać, że laureat ma naprawdę wyjątkową urodę!
Wybrano najbrzydszego psa świata! Nietypowe trofeum zdobył buldog angielski o imieniu Zsa Zsa
facebook.com/Zsa-Zsa
02.07.2018

"Najbrzydszy pies świata" to konkurs psiej "niepiękności", który odbywa się w San Francisco nieprzerwanie od... 30 lat. Właściciele czworonogów o nienachalnej urodzie wystawiają swoich pupili i walczą o tytuł najbrzydszego, chcąc w ten sposób podkreślić, że oryginalny wygląd czworonoga także może zostać doceniony.

Zobacz również: Wzrok Cię nie myli - to kot z brwiami i kot, który wygląda jak Adolf Hitler. Poznaj 9 zwierząt, które zyskały rozgłos dzięki swojej sierści!

W tym roku, po zaciętej walce z wyjątkowo silną konkurencją, najbrzydszym psem świata został Zsa Zsa, 9-letni buldog angielski. Jego historia jest wyjątkowo przykra, bowiem został porzucony jako szczenię i pierwsze 5 lat swojego życia spędził w schronisku. Na jego drodze stanęli jednak pracownicy fundacji Underdog Rescue, dzięki którym Zsa Zsa trafił do kochającej rodziny, która doceniła jego wewnętrzne piękno, oraz wyjątkowy wygląd. Za pierwsze miejsce w konkursie na najbrzydszego psa świata, Zsa Zsa dostał nagrodę w wysokości 1500$. 

Zobaczcie, jak wygląda laureat. Naszym zdaniem jest wyjątkowo uroczy! A Wam? Podoba się jego oryginalna uroda? źródło: facebook.com/Zsa-Zsa

Zobacz także:  Najbrzydsze psy na świecie walczą o tytuł. Wybierz swojego faworyta

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie