Paskudny HIT SIECI: Kobieta ogoliła nogi obok hotelowego basenu (Uwaga: obrzydliwe)

Nie chciałabyś jej spotkać na wakacjach.
Paskudny HIT SIECI: Kobieta ogoliła nogi obok hotelowego basenu (Uwaga: obrzydliwe)
źródło: Reddit (reddit.com/r/trashy/comments/8mjrue/lady_shaves_legs_in_hotel_pool)
29.05.2018

Do pełni wakacyjnego sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, ale nam już teraz wszystkiego się odechciewa. Tęsknota za latem została wystawiona na próbę, a wszystko za sprawą pewnej Amerykanki, która nieświadomie stała się gwiazdą Internetu. Nagranie z nią w roli głównej obejrzały już miliony ludzi. A wszyscy z nich są zgodni: żeby wpaść na taki pomysł, trzeba mieć nie po kolei w głowie.

Zobacz również: Pokazała twarz po wypiciu 3 kieliszków wina. To może spotkać każdego

Krótki film zarejestrowano przy hotelowym basenie na Florydzie. Widzimy na nim radośnie pluskające się dzieci i nieco starszą turystkę. Być może jest matką jednego z maluchów. Plażowiczka plus size ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy i ciemne okulary, dzięki którym być może nikt jej nie rozpozna.

Jednak to nie stylizacja wzbudziła największe emocje, ale fakt, że w dłoni trzyma maszynkę do golenia. A na dodatek jej używa.

golenie nóg w basenie

źródło: Reddit (reddit.com/r/trashy/comments/8mjrue/lady_shaves_legs_in_hotel_pool)

Nagranie opublikował użytkownik serwisu reddit.com o pseudonimie screwsausage. Z miejsca stało się hitem, zdobywając dziesiątki tysięcy polubień. Co oczywiście nie jest równoznaczne z aprobatą dla poczynań bohaterki filmu. Ta została publicznie potępiona. Nie chodzi jednak o bezpodstawny hejt, ale w pełni uzasadnione oburzenie.

Kobieta siedzi na brzegu basenu, w którym kąpią się przede wszystkim dzieci. Sama postanowiła wykorzystać chwilę wolnego czasu nie na pływanie, ale zabieg czysto pielęgnacyjny. Specjalnie przyniosła ze sobą maszynkę, by przy jej pomocy ogolić zwilżone kończyny.

Po kilku dynamicznych ruchach płucze urządzenie w zbiorniku, aby kontynuować depilację. Ścięte włosy pływają w basenie i istnieje spore prawdopodobieństwo, że któryś z maluchów wreszcie je połknie.

Zobacz również: 9 typowo polskich rzeczy, które uznajemy za normalne, a dla obcokrajowców są bardzo dziwne

golenie nóg w basenie

źródło: Reddit (reddit.com/r/trashy/comments/8mjrue/lady_shaves_legs_in_hotel_pool)

„Jeśli korzystanie z basenu nauczyło mnie czegokolwiek, to tego, że ludzie zachowują się jak zwierzęta”. „Nie wiem z czego to wynika, ale w takich miejscach zazwyczaj gromadzi się patologia”. „Nigdy więcej nie wejdę do wody”. „Prawie zwróciłam śniadanie” - czytamy w komentarzach oburzonych internautów.

Bohaterka nagrania nie wygląda za to na specjalnie zmartwioną. Połączyła przyjemne z pożytecznym i nie widzi w tym żadnego problemu.

Zobacz również: Ty też czasem wstydzisz się, że jesteś z Polski? Oto najgorsze wady Polaków

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Dorcia (Ocena: 5) 01.06.2018 10:25
Ale ona obleśna... Jak można w ogóle tak robić. Zapewne bardzo umiliła pobyt innym ludziom na tym basenie. Na dodatek jest tak gruba, że bikini się w nią dosłownie wtopiła. Powinna nauczyć się manier, wprowadzić dietę i stosować iqacai, żeby następnym razem nikomu nie zniszczyć wypoczynku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.05.2018 01:28
Dlatego ja nie chodzę na basen...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.05.2018 01:12
Nie dość, że babsko poraża swoją olbrzymią cielesnośią, zwały tłuszczu ciekną wszędzie to jeszcze ten tłuszcz zatłuszczył jej mózg . baba obleśna, żygnęłabym na nią gdybym była w pobliżu. Gówna, siki, włosy. Brakuje jeszcze tylko hafta w tym basenie. Fuj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2018 00:24
Założę się, że wy też pływaliście w płynach ustrojowych, czy włosach innych ludzi, jeśli chodzicie na basen(a nawet o tym nie wiecie). Nie dość, że niektórzy załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne do basenów, to jeszcze plują do nich, smarkają itp. i gdyby nie chlor dodawany do wody w masowych ilościach, to pływalibyście w tych świństwach widocznych gołym okiem. Ta baba to obleśny, wielki tucznik. Nie wie, że takie obleśne rzeczy załatwia się w toalecie ? Niektórych głupota poraża na kilometr.
odpowiedz
Kii (Ocena: 5) 29.05.2018 13:05
Od golenia nóg w basenie gorze jest tylko sikanie do niego...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie