Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?

Oto lista zakazów.
Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle__/)
22.05.2018

Była aktorka Meghan Markle nazywa się obecnie Meghan Mountbatton Windsor. Jest księżną Sussex.

Tak wygląda córka Romana Polańskiego! (ZDJĘCIA)

Jej historia przypomina trochę opowieść o Kopciuszku, chociaż w przypadku byłej aktorki trzeba wykluczyć biedę i złe traktowanie przez najbliższych. Mimo wszystko nie można zaprzeczyć, że jest bajkowa i nie zdarza się często.

Wiele dziewczyn na całym świecie zazdrości księżnej. Meghan poślubiła księcia, a tym samym weszła do rodziny królewskiej. Już nigdy nie będzie musiała martwić się o pieniądze i pracować jak zwykły człowiek. Czekają ją podróże, udział we wspaniałych bankietach i udzielanie się charytatywnie. Czy coś jest w stanie zburzyć tę sielankę?

Niewiele osób pamięta, że zachowanie członków brytyjskiej rodziny królewskiej jest ograniczone protokołem. To, co wypada obywatelom, niekoniecznie przystoi księciom i księżnym. Dlatego Meghan będzie musiała zrezygnować z robienia rzeczy, do których była przyzwyczajona. Już po zaręczynach usunęła konto na Instagramie, a to dopiero początek listy zakazów. Niektóre z nich dotyczą nawet malowania paznokci.

Co takiego Meghan poświęciła dla Harry’ego?

Meghan Markle

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle__/)

Selfie

Po pierwsze już nie będzie mogła robić selfie. Dawniej była do tego przyzywczajona. Na jej Instagramie znajdowało się mnóstwo zdjęć `z ręki`. Teraz nie będzie mogła zrobić selfie nawet wtedy, gdy poprosi ją o to fan.

Malowanie paznokci

Meghan może pomalować paznokcie jedynie na cieliste odcienie. Kolory są dla niej zakazane. Jak donosi portal kobieta.wp.pl, księżna Sussex już nie maluje paznokci.

Autograf

Meghan nie tylko już nigdy nie zrobi sobie selfie, ale także nie da nikomu autografu. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mogą się podpisywać wyłącznie na królewskich dokumentach.

Meghan Markle

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle__/)

Pora snu

Gdy Meghan znajdzie się w towarzystwie królowej Elżebiety, nie będzie mogła zdecydować o tym, kiedy pójdzie spać. Królowa jako pierwsza udaje się na spoczynek. Pozostali muszą się do niej dostosować. Pod tym względem nie ma żadnych wyjątków. Nawet gdyby Meghan była bardzo zmęczona, musi wytrwać.

Udział w wyborach

Meghan uchodzi za feministkę, ale jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej będzie musiała zrezygnować z głosowania. „Uznaje się niekonstytucyjne, by monarchia głosowała”, czytamy na portalu kobieta.wp.pl informację pochodzącą ze strony brytyjskiego parlamentu.

Lista zakazów zapewne jest dłuższa. Czy nadal uważacie, że bycie księżną to sielanka?

Wszystkie dziewczyny księcia Harry'ego. Czy Meghan Markle to na pewno najlepszy wybór?

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 17:59
Grace Kelly to aktorka o wielkich osiągnięciach klasie znana na całym świecie o wielkiej urodzie i pochodząca ze rodziny milionerów Książę Reiner miał szczęście że go zaakceptowała Megan to malo znana aktoreczka ale sprytna i to ona miała szczęście
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 12:46
Stara sie minie i będzie 21wiek,jeszcze chwila:-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 11:09
Z tą porą snu i zmęczeniem, to przegięcie. XXI wiek i dalej średniowiecze w tej Anglii....jprd...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 10:39
a ona skończy karierę aktorskiej? Lubię ją w serialu Suits
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.05.2018 08:03
Kopciuszek. Raczej historia Grace Kelly.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie