Już wiadomo, kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko!

Data jest bardzo bliska.
Już wiadomo, kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/__princess__charlotte/ & https://www.instagram.com/kateandwilliiam/)
12.04.2018

Brytyjczycy mają obsesję na punkcie rodziny królewskiej. Odkąd książe William poślubił Kate Middleton, zainteresowanie rodaków jeszcze wzrosło. Narodziny każdego royal baby były wyczekiwane i komentowane przez brytyjską prasę.

Zobacz także: Efekt Meghan: Bluzka, którą miała na sobie narzeczona księcia Harry`ego, została wyprzedana w ciągu godziny!

Wydawać by się mogło, że po urodzeniu księcia i księżniczki kolejna ciąża nie będzie wzbudzała tyle emocji, ale jednak są one bardzo intensywne. Planowany na maj ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle tylko odrobinę przyćmił trzecią ciążę księżnej Kate. Brytyjczycy i media czuwają.

Wielką zagadką jest płeć dziecka oraz termin porodu. Nieoficjalnie mówi się o kwietniu. Zagraniczna prasa podała do wiadomości, że księżna ma wyznaczoną datę na 20 lub 21 kwietnia. Miałoby na to wskazywać zamknięcie jednego ze skrzydeł szpitala St Mary’s w Paddington. Ale oczywiście, nie ma co do tego stuprocentowej pewności.

Ciąże księżnej Kate zawsze były owiane nutką tajemnicy i krążyły o nich plotki. Jeżeli chodzi o pierwszą, powstało zamieszanie dotyczące jednej z pracownic szpitala, która popełniła samobójstwo. Mówiło się o tym, że George’a urodziła surogatka. Również i tym razem pojawiły się pewne spekulacje. Chodzi o podjerzenie ciąży bliźniaczej.

Jak jest naprawdę, niedługo się dowiemy.

 

Prince George 22.07.2013

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

 

1st Day of Nursery School | William | George | Charlotte

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie