Najseksowniejsze polskie imiona

Czy jesteś szczęśliwą posiadaczką jednego z nich?
Najseksowniejsze polskie imiona
Fot. Unsplash
30.03.2018

Chociaż imię nie wpływa w żaden sposób na charakter człowieka, może sprawić, że będzie on odbierany w taki, a nie inny sposób. Są imiona kojarzące się źle i dobrze. Wystarczy wspomnieć chociażby imię Adolf, które od razu nasuwa na myśl jednego z największych zbrodniarzy w historii świata.

Zobacz także: Te imiona nie są już modne. Mało komu się podobają...

Jak się okazuje, są też imiona uważane za bardziej seksowne od innych. Bywają one wykorzystywane przez pisarzy oraz reżyserów, którzy tworzą bohaterów, informuje portal dziennikzachodni.pl. Na ten temat został przygotowany raport przez BabyNameWizard.com. Opiera się on na ankiecie.

Przekonaj się, jakie imiona są najseksowniejsze i dlaczego. Czy twoje znalazło się na liście?

Kobiety

Adrianna

Adrianna to typowy wolny strzelec. Przeważnie jest niezależna, inteligentna i osiąga swoje cele. Bardzo ceni sobie pielęgnację ciała i jest wybredna w stosunku do mężczyzn. To imię bardziej pasuje do niezależnej, seksownej singielki niż kobiety i matki. W tych dwóch rolach nie za bardzo się sprawdza.

Paulina

Niektórym osobom to imię kojarzy się z wredną osobą. Jednak według badań jest uważane za wyjątkowo seksowne. Paulinę charakteryzuje ciekawość życia i odwaga. Lubi szalone pomysły. Kiedy dojrzewa, staje się spokojniejsza.

Aleksandra

Aleksandra ma w sobie to coś. Nie musi być piękna, a i tak przyciągnie do siebie wielu mężczyzn. Podoba im się jej spokój oraz opanowanie, które są nietypowe dla kobiet. Potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje.

Nikola

Chociaż Nikola jest jednym z najbardziej wyśmiewanych imion i wielu kojarzy się z patologią, mężczyźni mają na ten temat inne zdanie. Podobno osoby o imieniu Nikola są asertywne i mądre. Nie podążają ślepo za tłumem. Właśnie to pociąga w nich mężczyzn. Poza tym lubią flirtować.

Wiktoria

To osoby o dużym temperamencie. Należą do osób silnych, które nigdy się nie poddają. Porażki je umocniają. Nigdy nie popełniają też tych samych błędów. Mężczyźni je uwielbiają. Ponadto Wiktorie są dobrymi kandydatkami na matki, chociaż z pierwszych linijek opisu może to nie wynikać.

seksowne imiona

Fot. unsplash.com

Amelia

Wzbudza odruchy opiekuńcze. Jest marzycielska i nieco roztrzepana. Mężczyzn rozczula jej opiekuńczy charakter i pogodne usposobienie. Lubi podróżować i będzie wspaniałą towarzyszką wycieczki.

Maja

To osoba pracowita i dokładna. Lubi wyzwania. Jest wrażliwa, ale jednocześnie nie brakuje jej rozsądku. Nie rozczula się nad sobą. Kiedy doznaje porażki, nie poddaje się, idzie dalej.

Julia

To wesoła, pogodna osoba. Wierzy w wielkie uczucie i lubi flirtować.

Lena

To imię pasuje do kobiety XXI wieku. Lena jest niezależna, lubi się rozwijać i być na czasie z nowinkami technicznymi. Preferuje nieformalne związki.

Zuzanna

Zuzanna jest osobą, która lubi towarzystwo ludzi. A ci przepadają za nią, zwłaszcza mężczyźni. Zuzanna szuka prawdziwej miłości. Gdy znajdzie wymarzonego faceta, pozostaje mu wierna. Nie w głowie jej skok w bok.

Natalia

Natalia jest imieniem, które wydaje się idealne dla wrażliwej, delikatnej kobiety. Wbrew pozorom, Natalie mają silny charakter. Nie przejmują się otoczeniem i potrafią zapanować nad emocjami.

seksowne imiona

Fot. unsplash.com

Mężczyźni

Szymon

Jeżeli chodzi o uczucia, docenia szczerość. Jest bardzo inteligentny – bardziej niż na pierwszy rzut oka. To typ wolnego strzelca. Nie lubi podporządkowywać się zasadom.

Michał

Michał uznaje tylko logiczne rozwiązania. To typ samotnika. Jest dumny i pamiętliwy. Pamięta zarówno o dobrych rzeczach, które zrobili mu ludzie, jak i o złych. Charakteryzuje go męskość oraz uczuciowość, chociaż ta ostatnia bywa ukryta.

Mateusz

To człowiek honoru. Jest bardzo odpowiedzialny i nigdy nie łamie danego słowa. W życiu podąża za zasadami moralnymi. Wyróżnia go otwartość na innych ludzi i chęć niesienia im pomocy.

Aleksander

To typ, który można nazwać perfekcjonistą. Lubi zorganizowanie, planowanie i porządek. Wyróżnia go prostolinijność.

Jakub

Jego urok polega na tym, że jest aktywny, pełen energii i ma optymistyczne podejście do życia. Lubi się wyróżniać, być na widoku oraz zbierać pochwały. Ma też wady takie jak skłonność do plotkowania.

Jan

Uparty, odrobinę nieśmiały, ale jednocześnie pewny siebie. Bardzo łatwo go zranić, ukrywa swoje uczucia. Lubi działać w pojedynkę, a przy tym cechuje go bardzo duża inteligencja.

Zobacz także: Żeńskie imiona o najpiękniejszym znaczeniu ♥♥♥

 

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
nadine (Ocena: 5) 30.03.2018 21:22
Serio? Amelia, Maja, Julia, Lena? Wygląda jak ranking najpopularniejszych imion nadawanych dzieciom przez ostatnie kilka lat, a nie jak imiona wyselekcjonowane do rankingu seksowności... Wszystkie (no może poza Mają) kojarzą mi się z małymi dziewczynkami, także zestawienie chyba dla pedofilów :D Oczywiście bez obrazy dla posiadaczek powyższych imion - pozdrowienia kobietki ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2018 12:37
Moja przyjaciółka nazywa się Paulina i nie zgadza się, ona nie należy do odważnych świat. Jest typem spokojną osobą i łagodną dziewczyną.
zobacz odpowiedzi (1)
ja (Ocena: 1) 30.03.2018 10:27
Żadne z tych imion nie jest polskie. Nie jest nawet słowiańskie...
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 30.03.2018 10:16
A gdzie Emilia? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2018 09:31
A gdzie Karolina?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo