Konkurs: Zrób zdjęcie z nową okładką COSMOPOLITAN i wygraj książkę „Fashion Victim”

Mamy do rozdania 10 egzemplarzy!
Konkurs: Zrób zdjęcie z nową okładką COSMOPOLITAN i wygraj książkę „Fashion Victim”
28.03.2018

Wspólnie z naszą zaprzyjaźnioną redakcją cosmopolitan.pl przygotowałyśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są książki „Fashion Victim” Corrie Jackson.

Akcja tego pasjonującego kryminału obraca się wokół świata mody.

Sophie Kent, reporterka londyńskiej gazety bada sprawę morderstwa młodej modelki, która przyjechała do Londynu w pogoni za lepszym życiem. Śledztwo okazuje się bardzo ryzykowne, lecz młoda dziennikarka traktuje je jako wyzwanie i odskocznię od problemów osobistych. Bowiem Sophie wciąż nie może się pogodzić z tragiczną śmiercią młodszego brata, za którą czuje się odpowiedzialna. Sophie prowadzi czytelników przez świat mody i blichtru, odsłaniając przed nimi sekrety skrywane pod błyszczącą otoczką pozorów.

„Fashion Victim” to idealna lektura zarówno dla fanów gatunku, jak i mody. W tej książce znajdziemy wszystko, czego wymaga dobry kryminał: wiarygodne postaci, przemyślaną fabułę, niezwykłą atmosferę tajemnicy.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć jeden z 10 egzemplarzy? Wystarczy, że podeślecie nam zdjęcie, na którym pokażecie najnowszy, kwietniowy numer magazynu COSMOPOLITAN z piękną Natalią Siwiec na okładce. Na fotografii zaprezentujcie, w którym pomieszczeniu Waszego domu najlepiej czyta Wam się COSMO!

Zdjęcia wysyłajcie na adres redakcja@papilot.pl z dopiskiem KONKURS COSMOPOLITAN. W treści maila nie zapomnijcie podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

UWAGA: Na Wasze zdjęcia czekamy do wtorku 3 kwietnia br. do godziny 11:00. Nagrodzimy 10 najlepszych zgłoszeń, więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.03.2018 10:41
cosmo czytam od zawsze. Zgłoszenie poszło!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo