Powstały tampony z marihuaną. Wiemy, gdzie je kupić!

Paczka kosztuje ok. 120 zł. Kupiłybyście takie tampony?
Powstały tampony z marihuaną. Wiemy, gdzie je kupić!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/foriawellness/)
24.03.2018

Ból podczas miesiączki może być bardzo silny. Herbatki ziołowe, masaż brzucha, a nawet tabletki przeciwbólowe nie zawsze pomagają w wystarczającym stopniu. Przez to kobiety przez kilka dni w miesiącu funkcjonują gorzej. Bywa, że mdleją i wymiotują. Są też oczywiście osoby, które znoszą okres lepiej, ale generalnie zawsze wiąże się on z pewnym dyskomfortem.

Okazało się, że zbawienna w skutkach może być marihuana. A dokładnie tampony, które ją zawierają. Produkt marki Foria Relief kosztuje ok. 120 zł. Każdy tampon jest nasączony wyciągiem z konopi indyjskich. „Naszym celem jest dzielenie się właściwościami leczniczymi tej rośliny, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technik ekstrakcji. Zapewniamy bezpieczne i przystępne dla wszystkich kobiet sposoby radzenia sobie z miesiączkowymi problemami” – czytamy opinię pracowników Forii Relief.

Jeżeli wierzyć zapewnieniom kobiet, które już ich użyły, zaczynają działać już po 20 minutach od włożenia. Działają rozluźniająco i niwelują ból. Producenci zapewniają, że poza tym nie wpływają na kobietę w inny sposób, tzn. nie sprawiają, aby była odurzona, czytamy na noizz.pl.

Jak na razie tampony są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Poza tym muszą jeszcze przejść przez kontrolę niektórych ośrodków badawczych, informuje portal noizz.pl. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że za jakiś czas trafią do sprzedaży w Polsce.

Kupiłybyście takie tampony?

Zobacz także: OKRES: Ciekawostki & zagwozdki

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.03.2018 08:57
Na pewno działają, bo lepszego leku przeciwbólowego niż marihuana, nie ma.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo