Wiemy, jakie imię Joanna Koroniewska wybrała dla drugiej córki. Jest prześliczne!

Aktorka trzyma się mody na starodawne imiona.
Wiemy, jakie imię Joanna Koroniewska wybrała dla drugiej córki. Jest prześliczne!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakoroniewska/)
20.03.2018

Niezależnie od tego, czy plotki o kryzysie w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora był prawdziwe, obecnie ich relacja kwitnie. Przyczyniła się do tego druga córka pary, która przyszła na świat w pierwszej połowie lutego. Aktorka zamieściła na Instagramie post informujący o wydarzeniu. „Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki”.

Koroniewska należy do grona celebrytów, którzy chronią swoją prywatność. Do tej pory nie pokazała, jak wygląda niemowlę. Podobnie ma się rzecz z jej pierworodną córką. Aktorka nie zamieszcza jej wizerunku w mediach społecznościowych ani nie chodzi z nią na ścianki. Każdy szczegół z życia prywatnego jest chroniony. Z tym wiekszą niecierpliwością oczekiwaliśmy, jak Koroniewska i Dowbor nazwali swoją drugą córkę. Informację na ten temat opublikował magazyn „Flesz”.

Starsza córka ma na imię Janina. Co do młodszej, rodzice postanowili pozostać przy starodawnych imionach. Najnowszy członek rodziny otrzymał na imię Helena. Trzeba przyznać, że imię jest bardzo ładne, ale dość powszechnie wybierane w ostatnich latach.

Co o nim myślicie?

Zobacz także: Lewandowska zagra w znanym serialu?!

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.03.2018 10:22
Trzecia będzie Stanisława.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 22:56
Nie podoba mi się. Te imiona nie pasują mi do XXI w., chociaż Janina jest już lepsze niż Helena, pierwsze skojarzenie z Heleną to Helena Paździoch ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2018 18:41
Paskudne, stare imiona... już się pomysły skończyły???
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 14:33
mi sie nie podoba anie jedno ani drugie imie..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 13:52
Aha, jak ,,celebrytka,, od 7 boleści nadaje staromodne imiona swoim dzieciom, to jest ok, a jak zwykły ,,Kowalski,, nadaje takie imię, to już chcą go za to zlinczować.......A biedne dziecko nazwane takim imieniem ma przeje...bane w szkole i u równieśników przez wasze patologiczne rodziny.Ale z was pop...erdoleni hipokryci.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo