Piwna piana podczas kąpieli. Na rynek wchodzi alkohol do picia pod prysznicem!

Alkohol o cytrusowo-mydlanym smaku przeznaczony jest do picia w trakcie brania kąpieli.
Piwna piana podczas kąpieli. Na rynek wchodzi alkohol do picia pod prysznicem!
Źródło: Facebook Pang Pang
13.03.2018

Długa kąpiel w wannie przy świecach i z lampką czerwonego wina, to dla wielu z nas synonim relaksu. Niestety nie zawsze mamy czas na tego typu przyjemności i kończymy jedynie na szybkim wskoczeniu pod prysznic.

Szwedzki browar Pang Pang postanowił uromaicić również i tę czynność i  na początku roku wypuścił na rynek jedną partię piwa, które jest przeznaczone do picia właście pod prysznicem. Producent przekonywał, że udana kąpiel nie może odbyć się bez piany, również tej piwej. Jak się okazuje wiele osób podzieliło ten pogląd. Ogromne zainteresowanie klientów sprawiło, że Pang Pang postanowił teraz wprowadzić Shower Beer na stałe do swojej oferty sprzedażowej.

Alkohol dostępny jest w szklanych butelkach o pojemności 180 ml i może niektórym zawrócić w głowie, ponieważ ma aż 10 procent alkoholu. Producenci opisują jego smak jako cytrusowo-mydlany.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.03.2018 23:00
Mydlane piwo cudownie, wszyscy zawsze o tym marzyli. Poza tym czemu promujecie picie alkoholu, kiedy w tym kraju co 3 człowiek jest uzależniony, a za leczenie tych ludzi i szkody społeczne jakie wyrządzają płacimy wszyscy.
odpowiedz
fleurdk (Ocena: 5) 13.03.2018 18:46
Idealne! Mogłabym połączyć swoje dwe ulubione rzeczy, jak narazie jestem mega zadowolona z perle bleue
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2018 17:26
produkt idealny dla mnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie