Coca Cola wprowadza na rynek... napój alkoholowy!

Czy będzie dostępny też w Polsce?
Coca Cola wprowadza na rynek... napój alkoholowy!
Fot. mat. prasowe
08.03.2018

Coca Cola to bez wątpienia najpopularniejszy napój na świecie. Jest uważany za jeden z symboli kultury masowej XX wieku.

Marka tego napoju bezalkoholowego istnieje od końca XIX wieku. Podobno recepturę na jej przyrządzenie zna tylko jedna bądź dwie osoby na świecie. Została ona opracowana w 1886 r. przez farmaceutę z Atlanty – J. S. Pembertona.

Teraz, po wielu latach od pierwszej sprzedaży, Coca Cola zdecydowała się na bardzo śmiały ruch. Ma zamiar wprowadzić na rynek pierwszy napój alkoholowy. Projekt obejmuje 3 smaki: waniliowy, kiwi i winogronowy.

Napój alkoholowy pojawi się w Japonii i raczej nie ma szans na to, aby zawitał do Polski. Prezydent japońskiego oddziału Coli - Jorge Garduno powiedział, że to tylko eksperyment dla segmentu ich rynku – informuje noizz.pl. Produkt amerykańskiego koncernu ma przypominać drinka, który Japończycy uwielbiają - Chuhai. Składa się on z japońskiej wódki – Shochu oraz wody gazowanej z cytryną. Coca Cola chce zaproponować swoją wersję tego specjału.

Na razie nie wiadomo, kiedy produkt trafi do sprzedaży i czy będzie dostępny tylko w Japonii. Zapewne będzie to zależeć od jego popularności. Niektórzy eksperci twierdzą, że pozytywny odbiór japońskich konsumentów być może sprawi, że Coca Cola zdecyduje się wejść z nowym produktem na inne rynki – czytamy na wprost.pl.

Zobacz także: Czy cola naprawdę pomaga na niestrawność?

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2018 20:09
Super Kupię ♥️
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.03.2018 15:00
chemiaaaa to już lepiej napić się czystej wódki albo whisky, popić potem wodą niż mieszać z jakimiś chemikaliami, po tym to dopiero jest kac
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo