Papilot obchodzi 10-te urodziny! ♥

Chcemy świętować razem z Wami. Mamy dla Was serię świetnych konkursów!
Papilot obchodzi 10-te urodziny! ♥
Fot. iStock
20.02.2018

Jak ten czas szybko leci. Dacie wiarę, że w tym roku Papilot obchodzi swoje 10-te urodziny? Jesteśmy na rynku już pełną dekadę i rozpiera nas z tego powodu prawdziwa duma!

Praca dla Was codziennie dostarcza nam całą paletę emocji. Cieszymy się z każdego pochlebnego komentarza i z każdego lajka przy artykule. Bierzemy sobie także do serca negatywne uwagi (tak, czytamy je!). Wiecie dlaczego? Bo codziennie tworzymy Papilota wyłącznie z myślą o Was. Dziękujemy, że jesteście i że z każdym rokiem nasze grono sukcesywnie się powiększa.

Papilot od zawsze miał na celu dostarczanie Wam rozrywki. Mamy nadzieję, że czytacie go przy porannej kawie, ciągnących się w nieskończoność wykładach lub lekcjach fizyki, a nawet przed snem. Treści selekcjonujemy przy tym tak, żeby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Informujemy Was o niezwykłych postaciach, robiących furorę w social mediach; donosimy, co słychać u najgorętszych gwiazd; przemycamy newsy o najnowszych trendach, edukujemy o istotnych kwestiach, a nawet regularnie przepytujemy chłopaków z zaprzyjaźnionych redakcji Playboya i CKM na damsko-męskie tematy. Naszym najmocniejszym i najważniejszym filarem są jednak publikacje tworzone razem z Wami. Listy, problemy, decyzje czy historie, które tak chętnie przysyłacie nam w mailach za każdym razem prowokują nas do przemyśleń. A dla Was są okazją do wymiany zdań na przeróżne tematy. Dziękujemy, że tworzycie Papilota razem z nami.

Nie chcemy jednak, żeby na zwykłym „dziękuję” się skończyło. Przygotowałyśmy dla Was całą masę świetnych konkursów, w których będziecie miały okazję wygrać rewelacyjne nagrody. A skoro 10-te urodziny obchodzi się raz w życiu, zaszalejmy i świętujmy… okrągły rok! Jesteście za? To się dobrze składa, bo pierwszy konkurs ogłaszamy niebawem. Bądźcie czujne!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2018 22:21
Również jestem z wami prawie od samego początku. Życzę sukcesów!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2018 22:04
Ale to zleciało. Czytam was codziennie chyba od 7 lat!
odpowiedz
Kalina Faustyna (Ocena: 5) 20.02.2018 12:32
Sto Lat! Życzę coraz ciekawszy rozwijających artykułów oraz coraz więcej stałych, inspirujących czytelników!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2018 10:07
czas faktycznie strasznie szybko leci. A ja czytam was od lat!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2018 09:07
jestem stałą czytelniczką od 8 lat. Wszystkiego dobrego papilocie!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo