HIT: Olga Bołądź parodiuje film Vegi w SNL Polska

Prowadząca 8. odcinek SNL Polska, Olga Bołądź, sparodiowała rolę, którą zagrała w „Służbach specjalnych”. Ten skecz, łączący bohaterów filmów Vegi ze sznytem przeboju Tarantino, to prawdziwy hit!
HIT: Olga Bołądź parodiuje film Vegi w SNL Polska
Fot. mat. prasowe
29.01.2018

Olga Bołądź, występując w SNL Polska, wykazała się ogromnym dystansem zarówno do siebie, jak i do swojej kariery. W skeczu „Kiedy Cukier poznał Białko” sparodiowała rolę, jaką zagrała w filmie Patryka Vegi „Służby Specjalne”. W postać tytułowego „Cukra” wcielił się Sebastian Fabijański, który również ukazał humorystyczną interpretację swojego bohatera z produkcji „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Efektem tej współpracy jest zajawka filmu, jaki mógłby powstać przy połączeniu sił twórczych Patryka Vegi i Quentina Tarantino. Niegrzeczna historyjka gangsterska z zabawnymi odniesieniami do kultowego „Pulp Fiction” podbiła serca widzów i internautów.


Prowadząca odcinka wystąpiła również w pozostałych skeczach, m.in. w roli borykającej się z brakiem powodzenia u klientów dziewczyny z agencji oraz młodszej siostry chirurga, któremu utrudniała przeprowadzenie operacji. Jako czarownica wzięła też udział w zlocie, podczas którego wiedźmy nieopacznie raczą się eliksirem prawdy (do zobaczenia tutaj - https://youtu.be/_-svYjp9Hrw).

Na scenie muzycznej podczas 8 odcinka show zagrała Margaret. Piosenkarka wykonała dwa utwory ze swojego najnowszego, drugiego albumu „Monkey Business”: „What You Do” oraz „Byle Jak”.

Poza występami Olgi i Margaret, jak co tydzień nie zabrakło nawiązań do aktualnych wydarzeń ze sceny politycznej i medialnej. Zobaczyliśmy m.in. urodziny Hitlera, świętowane w lesie przez neonazistów tańczących makarenę i ich nieudolne próby posługiwania się językiem niemieckim. Natomiast gościem specjalnym Weekend Update był „Kuba Wojewódzki”, który przybył do studia, by skomentować swój spór z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kanał YouTube SNL Polska:
https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage:
https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram:
https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie