Skandal w Małopolsce: Nauczycielka wrzuciła nagie zdjęcie na Facebooka. Fotografię zobaczyli jej uczniowie!

Nauczycielka matematyki ma teraz poważne kłopoty.
Skandal w Małopolsce: Nauczycielka wrzuciła nagie zdjęcie na Facebooka. Fotografię zobaczyli jej uczniowie!
Fot. Unsplash/Prt screen fakt24.pl
25.01.2018

O tym, jak bardzo trzeba uważać, gdy publikujemy zdjęcie w Sieci lub po prostu je komuś przesyłamy, przekonała się nauczycielka matematyki z Małopolski. Na portalu społecznościowym zamieściła zdjęcie, na którym ma odsłonięte piersi. Zobaczyli je m. in. uczniowie, a ich rodzice wszczęli alarm. Została powiadomiona policja i nauczycielka ma poważne kłopoty. Ona sama tłumaczy, że to przez pomyłkę.

Zdjęcie pokazuje kobietę w kąpieli. Ma na nim lekko rozmazany makijaż i obnażony biust. To właśnie on stał się przyczyną zgorszenia wśród lokalnej społeczności i sprawił, że w komendzie w Wieliczce wystosowano zgłoszenie. „To jest karygodne, by nauczyciel, od którego wymaga się pewnej postawy moralnej, etyki, zachowania zgodnie z normami prawnym, obyczajowymi i społecznymi, robi takie rzeczy” – czytamy komentarz rodziców na stronie fakt.pl.

To na Facebooka trafiło bulwersujące zdjęcie. Napiętnowana nauczycielka twierdzi, że chciała je wysłać znajomemu, ale przez przypadek zamieściła je w opcji „moja historia”. Wszystko wskazuje jednak na to, że wytłumaczenie nie przekonało rodziców. To oni powiadomili o sprawie media.

Historia tej nauczycielki może być przestrogą dla innych odnośnie zamieszczania w Internecie zdjęć.

Zobacz także: Takiej studniówki jeszcze nie było. Zobacz bal maturalny dla gejów, lesbijek i transseksualistów

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 29.01.2018 10:23
Ładna
odpowiedz
No i? (Ocena: 1) 26.01.2018 18:45
Ja pie.rdo1e, dziewczyna nie znała nowej funkcji i zrobiła błąd, po c.hu.j od razu taka nagonka? Po ch0le.rę Wy jeszcze o tym piszecie? mało ma teraz problemów, że jej dokładacie? Fajnie tak kopć leżącego? A kropki w słowach są dlatego, bo inaczej nie daje zamieść komentarza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2018 21:50
Nie jestem fanką obnażania się w internecie, mi to potrzebne nie jest, ale nauczyciel też człowiek. Ciało, to tylko ciało i niepotrzebnie robimy wokół niego tyle szumu. Jeśli nauczycielka nie wysyłała tego do nikogo prywatnie, to nie możemy mówić i próbach uwodzenia uczniów, a co za tym idzie - przestępstwa nie ma. Aspekt wątpliwej moralności to inna kwestia. Od nauczycieli wymaga się pewnej postawy, bo stanową często wzór do naśladowania, ale podstawy wychowania dalej należą do rodziców. Jeśli się boją o moralność dzieci, to niech się zajmą wychowywaniem. To tylko biust.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2018 16:55
Rodzice chyba trochę przesadzają, nie sądzę żeby ta kobitka zrobiła to specjalnie i i tak ma przekichane, bo widziało to mnóstwo osób i i tak musiałaby zmienić pracę, bo uczniowie nie daliby jej żyć. Nawet jak to byłą nauczycielka w podstawówce, a przypominam, że regulamin facebooka zabrania zakładania kont poniżej 13 roku życia i jeśli uczniowie, którzy to widzieli byli młodsi to wina rodziców, że korzystają z portali nieprzeznaczonych dla nich, to już w 4 klasie poznaje się anatomie człowieka i dowiaduje się skąd się dokładnie biorą dzieci. Dodatkowo w dzisiejszych czasach nagie cycki są wszędzie, więc jeszcze robienie z kobiety pedofilki, bo obnaża się przed dziećmi jest chyba grubym przegięciem, bo równie dobrze wszystkich rodziców można oskarżyć o pedofilię, bo ich dzieci nawet przypadkiem na pewno widziały ich nago.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo