Niepokojąca przepowiednia na 2018 rok. Oby do tego nie doszło!

Ta mistyczka podobno rzadko się myli. Nie wszystkie jej wizje są dla nas dobre...
Niepokojąca przepowiednia na 2018 rok. Oby do tego nie doszło!
Fot. Unsplash
09.01.2018

2017 rok już na szczęście za nami. Niektórzy odetchnęli z ulgą, bo w ostatnich 12 miesiącach nie brakowało szokujących przepowiedni. Współcześni mistycy zapowiadali m.in. koniec świata, a w najlepszym wypadku - wybuch III wojny światowej. Ich wizje na szczęście się nie spełniły. Tym razem ma być inaczej.

Jemima Packington twierdzi, że jest w stanie przewidywać przyszłość. Nie używa do tego tajemnych mocy, nie zagląda w szklaną kulę, ani nawet w karty. 61-latka wróży z… warzyw. Najpierw pozbawia je skórki, podrzuca w powietrze i interpretuje ułożenie obierków na ziemi. Brzmi absurdalnie, ale jak twierdzą media - rzadko się myli.

Co według niej przyniesie 2018 rok? Informuje o tym portal brytyjskiego dziennika „Mirror”. Już teraz zdradzimy, że końca świata nie widać na horyzoncie. To znaczy - w obierkach.

Zobacz również: Co wydarzy się w 2018 roku?

przepowiednia na 2018 rok

fot. Unsplash

1. Według Jemimy w 2018 roku urodzi się rekordowa liczba dzieci z wyższych sfer. Wynika z tego, że nie tylko księżna Kate zostanie mamą. Niektórzy dostrzegają w tej przepowiedni zapowiedź ciąży Meghan Markle, narzeczonej księcia Harry`ego.

2. Ten rok będzie obfitował w katastrofy naturalne. Według warzywnej mistyczki czeka nas o wiele więcej trzęsień ziemi i wybuchów wulkanów, niż kiedykolwiek wcześniej. Co ciekawe, w przepowiedniach innych mediów ten wątek się powtarza.

3. Polityka wciąż będzie nas ekscytowała. W najbliższych 12 miesiącach ma wybuchnąć wiele skandali na najwyższych stopniach władzy. Brytyjka przepowiada m.in. dymisję premier Theresy May.

Zobacz również: W które niedziele sklepy będą zamknięte? Mamy listę z dokładnymi datami

 

przepowiednia na 2018 rok

fot. Unsplash

4. Stany Zjednoczone doprowadzą do wybuchu poważnego konfliktu międzynarodowego. Można tego uniknąć tylko wtedy, kiedy inne kraje przeciwstawią się działaniu USA. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

5. Brexit, który powoli staje się faktem, ma sprowokować inne kraje Unii Europejskiej do zweryfikowania swoich granic. Wiele państw całkowicie zmieni swoją politykę wobec imigrantów.

6. Fatalne wieści dla tych, którzy zainwestowali w Bitcoina. Według mistyczki ta bańka spekulacyjna wreszcie pęknie. Rynek kryptowalut czeka ogromny wstrząs, co dla wielu będzie oznaczało bankructwo.

Zobacz również: Ten mężczyzna przewidział Brexit i prezydenturę Trumpa. Co zapowiada na 2018 rok?

przepowiednia na 2018 rok

fot. Unsplash

7. Największe gospodarki świata zbliżają się do momentu przegrzania i zaczną gwałtownie tracić na wartości. Nie oznacza to jednak powstania zupełnie nowego układu sił. Najmocniejsi szybko się odbudują.

8. Czeka nas renesans druku. Do łask powrócą papierowe książki, które będą sprzedawały się tak dobrze, jak nigdy w ostatnich latach. Społeczeństwo odwróci się od ebooków i gier komputerowych.

9. Świat stanie się bardziej konserwatywny. Mistyczka wróży powrót do tradycyjnych wartości rodzinnych. Po latach pogoni za pieniędzmi, nareszcie docenimy to, co najważniejsze.

To będzie ciekawy rok…

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie