Lewandowski został królem Facebooka. Liczba jego fanów wynosi... (To rekord!)

Męża Ani Lewandowskiej śledzi na Facebooku aż...
Lewandowski został królem Facebooka. Liczba jego fanów wynosi... (To rekord!)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_rl9/)
04.01.2018

Robert Lewandowski jest ikoną sportu i ulubieńcem fanów piłki nożnej na całym świecie. Z pewnością można go zaliczyć do grona najlepszych sportowców. Dodatkowego splendoru dodaje Lewemu fakt, że świetnie idzie mu również w interesach.  Lewandowski czuje się w świecie biznesu tak samo dobrze jak w świecie piłki nożnej.

To z tych powodów jego osoba budzi tyle emocji i ma tak wielu obserwatorów w mediach społecznościowych. Co ciekawe, na Facebooku pobił pod tym względem nawet Ewę Chodakowską – kobietę, która odmieniła życie tak wielu Polek.

Został stworzony raport, z którego wynika, że piłkarz ma na Facebooku ponad 9 mln fanów. Jeżeli chodzi tylko o polskich użytkowników, liczba ta wynosi 1 811 196. Zaraz po nim znajduje się Ewa Chodakowska z niewiele mniejszą liczbą - 1 672 350 obserwujących. Sporym powodzeniem cieszy się także Jakub Błaszczykowski. Zajął on czwarte miejsce.

Firma Socialbakers, ta sama, która stworzyła ranking sportowców, zajęła się również kategorią samego sportu. Okazało się, że pod względem klubów oraz organizacji sportowych nawiększym uznaniem cieszy się FC Barcelona z wynikiem 1 053 822. Z kolei najmniejsze przypadło w udziale Realowi Madryt. Klub ceni 765 579 fanów.

Myślicie, że dzięki Robertowi Polska wzbudza większe zainteresowanie u obcokrajowców?

Zobacz także: Mąż Natalii Siwiec prawie pokazał TWARZ ICH CÓRKI! (Instagram)

 

Huge win! @fcbayern

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Have a great evening Guys! #ootd #goodday

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo