Ania Starmach przekazała na WOŚP swoją suknię ślubną. Co oddały inne gwiazdy?

To m.in kreacje od znanych projektantów.
Ania Starmach przekazała na WOŚP swoją suknię ślubną. Co oddały inne gwiazdy?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anna_starmach/)
04.01.2018

Już niedługo, 14 stycznia 2018 r., po raz kolejny odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której celem jest niesienie pomocy potrzebującym.

W akcję jak co roku zaangażowało sie wiele gwiazd. Wiemy, że na licytację zostały przekazane m. in. suknie ślubne Anny Starmach i Agnieszki Radwańskiej, kurs tańca u Agustina Egurroli, plecaki Antoniego Pawliskiego i Marty Wierzbickiej oraz kostium Agaty Kornhauser-Dudy, który Pierwsza Dama miała na sobie podczas wizyty Donalda Trumpa w Polsce.

Na co tym razem zostaną przekazane środki? Na stronie wosp.org.pl możemy przeczytać wypowiedź Jerzego Owsiaka. „W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować”.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa już ponad 25 lat. Macie zamiar ją wesprzeć?

Zobacz także: Co gwiazdy dają od serca na WOŚP?

 

W jakiej miejscowości Cię spotkamy?

Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

 

Coraz więcej sztabów w naszej Fundacji!

Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

 

A Ty zostałeś już naszym wolontariuszem? ️

Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie