9 pomysłów, jak spędzić sylwestra, gdy nie dostałaś żadnego zaproszenia

Ta noc może być lepsza, niż sobie wyobrażasz.
9 pomysłów, jak spędzić sylwestra, gdy nie dostałaś żadnego zaproszenia
Fot. Unsplash.com
30.12.2017

Sylwester to szczególna okazja. Przyjęło się, że obchodzimy go w wyjątkowy sposób: na balu, w domu ze znajomymi albo na wyjeździe z facetem. Niektórzy preferują spotkania, gdzie będzie dużo osób, a w tym także nieznajomych, a inni bardziej kameralnie, w otoczeniu najbliższych.

Najgorsza z możliwych opcji to samotny sylwester. Nikt nie chce spędzać w pojedynkę ostatniego dnia w roku. Wiele osób ma przekonanie, że nadchodzący Nowy Rok będzie kiepski z powodu nieudanej nocy sylwestrowej. Poza tym jest coś przykrego w tym, że inni bawią się, a my nawet nie mamy do kogo iść. Nikt o nas nie pomyślał i nie zaprosił na sylwestra.

Kobiety, będące w tej sytuacji, nie powinny się jednak nad sobą użalać – jest mnóstwo osób, które również nie mają co ze sobą zrobić. Poza tym, wbrew pozorom, istnieje wiele opcji na spędzenie sylwestra nawet wtedy, kiedy nie dostałyśmy żadnego zaproszenia. Nie wszystkie ograniczają się do domowego zacisza. Przyjrzyj się naszym propozycjom.

Zobacz także: Fryzury na sylwestra 2017 (Inspiracje, podpowiedzi, wskazówki)

Sylwester 2018

Fot. unsplash.com

Obejrzyj cały sezon serialu

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć chwilę dla siebie. Potraktuj w ten sposób sylwestra. Nie myśl, że nie masz gdzie iść, ale ciesz się chwilą, którą spędzisz sama ze sobą. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, kup szampana i zamów coś dobrego do jedzenia. Potem zasiądź z tym na łóżku i obejrzyj cały sezon serialu. Nawet nie wiesz, jak bardzo cię to zrelaksuje.

Zrób domowe spa

Narzekasz, że nie masz kiedy zadbać o urodę? Właśnie nadszedł ten moment. Zacznij od ćwiczeń. Dzięki temu poprawisz sobie humor. Następnie przygotuj maseczki, wlej do wanny pachnący płyn do kąpieli, zapal świece i włącz nastrojową muzykę. Nie może też zabraknąć kieliszka szampana. Po tak spędzonej nocy obudzisz się zrelaksowana i wypoczęta.

Zrób karaoke

To opcja dla kobiet, które lubią śpiewać i tańczyć. Umaluj się i ubierz w wieczorową sukienkę, a potem włącz YouTube. Znajdziesz tam teksty piosenek.

Sylwester 2018

Fot. unsplash.com

Zrób listę rzeczy na 2018 r.

Sylwestrowa noc to dobry moment na podsumowanie tego, co wydarzyło się w 2017 r. Chodzi zarówno o rzeczy dobre, jak i złe. Zastanów się, co chciałabyś zmienić i opracuj plan, jak to zrobić. Odpowiedz sobie, gdzie chciałabyś się widzieć za rok. Nie rób zbyt wygórowanych postanowień. Powinny być jak najbardziej realistyczne. Potem przepisz je na dużą kartkę. Po sylwestrze opraw ją i zawieś nad łóżkiem.

Zaproś inną osobę

Być może w znajomych masz osobę, która też samotnie spędza sylwestra. Zastanów się, czy jakaś koleżanka nie zerwała z facetem. A może masz samotną sąsiadkę. Zbierz się na odwagę i zaproś tę osobę do siebie. Pamiętaj, że kto nie ryzykuje, ten nie ma. Oczywiście ta opcja dotyczy też płci męskiej.

Weź udział w balu sylwestrowym dla singli

Tak naprawdę to już ostatni dzwonek, aby zapisać się na bal sylwestrowy dla singli, ale być może znajdziesz jeszcze wolne miejsce. Kto powiedział, że masz się ograniczać do swojego miejsca zamieszkania? Wybierz się nawet do innego miasta. Są też organizowane kilkudniowe wycieczki dla singli, np. w góry.

Zobacz także: TEST: To, jak planujesz spędzić sylwestra, mówi o Tobie wszystko!

Sylwester 2018

Fot. unsplash.com

Odwiedź osobę, której dawno nie widziałaś

To może być babcia, ciocia, daleka kuzynka... Zastanów się, czy nie ma takiej osoby w twojej rodzinie, którą chciałabyś odwiedzić. Chociaż ta opcja nie brzmi zbyt interesująco, może okazać się najlepszym sylwestrem w twoim życiu. Poza tym nawet nie wiesz, ile radości sprawisz starszej, samotnej osobie, jeżeli ją odwiedzisz.

Zrób kulinarny eksperyment

Jakiego przysmaku zawsze chciałaś spróbować? Zrób w sylwestra kulinarny eksperyment i przygotuj to danie. Następnie zjedz je podczas oglądania filmu.

 

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.12.2017 21:41
Po co w ogóle konieczność spędzania jakkolwiek sylwestra? Dzień jak codzień tylko trzeba kupić pieczywo bo 1 sklepy zamknięte :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2017 09:17
ale ch*jowe pomysly hahahah
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie