Internauci krytykują kobietę, która została matką dopiero po 70-tce: „PATOLOGIA!”

Dziecko ma się bardzo dobrze, a sędziwi rodzice nie żałują decyzji o późnym rodzicielstwie.
Internauci krytykują kobietę, która została matką dopiero po 70-tce: „PATOLOGIA!”
Fot. Prt screen YouTube
22.12.2017

Dajlinder Kaur to mieszkanka Indii, która została najstarszą matką na świecie. Urodziła dziecko w wieku 70 lat w wyniku metody in vitro. Tym samym pobiła rekord Hiszpanki - Marii del Carmen Bousada Lary.

Hinduska nie ma żadnych dokumentów potwierdzających jej wiek. Został on oszacowany na podstawie wyglądu oraz pewnych domysłów. W jej historii najciekawsze jest to, że wraz z mężem starali się o dziecko około 50 lat. Nikt nie dawał jej szans. Lekarze byli bardzo sceptyczni i twierdzili, że kobieta jest zbyt wątła. Portal pudelek.pl cytuje wypowiedź specjalisty: „Na początku chciałem ją odwieść od tego pomysłu. Była bardzo słaba, wątłej postury. Jednak po zrobieniu badań okazało się, że wszystkie wyniki są w normie, więc zgodziłem się, by doszło do zapłodnienia”.

Dajlinder Kaur donosiła ciążę i bez komplikacji urodziła zdrowe dziecko. Kobieta przyznała, że trochę inaczej wyobrażała sobie macierzyństwo, ale mimo wszystko jest szczęśliwa. W tej sytuacji trudno jednak nie zadać pytania, co będzie z dzieckiem za kilka lat, w końcu jego matka jest po 70. a ojciec skończył 80 lat. Hinduska słyszała je wiele razy i odpowiada, że ma ufność w Bogu: To trudniejsze niż się spodziewałam, ale nie żałuję swojej decyzji. Ludzie pytają, co się stanie z dzieckiem, kiedy umrzemy, ale ja mam ogromną wiarę w Boga, wiem, że on się wszystkim zajmie i zaopiekuje nami.

Jej postawa nie spodobała się Internautom, którzy nie przebierali w słowach:

- Biedne maleństwo!

- PATOLOGIA!

- Współczuję dziecku, bo w wieku 18 lat będzie sierotą.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Zobacz także: Poznajcie najstarszą (i najpiękniejszą) pannę młodą na świecie! Wygląda zjawiskowo!

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 22:48
Pod tego typu artykułami nigdy nie powinni wypowiadać się bezdzietni z wyboru. Tacy z reguły g*wno wiedzą a głośno szczekają
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 19:37
Ale zj..ebani ludzie, masakra....
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.12.2017 07:41
No jasne! Z nieba przyjdzie śliczniutka Bozia w różowej sukieneczce i ze złotymi loczkami i zaopiekuje się dzieciąteczkiem. Kobieta ma 70 lat, a zachowuje się jak dziesięcioletnia dziewczynka, która naoglądała się za dużo kreskówek o księżniczkach i jednorożcach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 00:34
Według mnie to jest cudowne, że w końcu doczekali się dziecka. W Indiach długo żyją, więc na spokojnie zdążą je wychować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo