Kaufland też ma swoje świeżaki. To superbohaterzy z filmu „Liga Sprawiedliwości”

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć?
Kaufland też ma swoje świeżaki. To superbohaterzy z filmu „Liga Sprawiedliwości”
21.12.2017

Świeżaki, które do niedawna można było kupić w Biedronce, okazały się wielkim sukcesem marketingowym. Ludzie kombinowali na różne sposoby, aby tylko zdobyć maskotki. Głośno było o kobiecie, która dopuściła się w tym celu nawet kradzieży naklejek.

W każdym razie sukces maskotek-warzyw zainspirował specjalistów do stworzenia podobnych promocji na potrzeby innych sieci sklepów. Swoje maskotki miał m. in. Lidl. Lidlaki, bo tak nazywały się maskotki, były do nabycia za 19,90 zł.

Niemiecka sieć Kaufland nie chce pozostawać pod tym względem w tyle. Niedawno ruszyła w niej akcja, która być może okaże się tak chwytliwa jak biedronkowe Świeżaki. W Kauflandzie są do kupienia maskotki superbohaterów z komiksu „Liga Sprawiedliwości”. Obecnie w kinach można obejrzeć film o ich przygodach. Zapewne specjaliści od marketingu liczą na to, że dzięki temu obroty w sprzedaży pluszaków będą duże. Aby zdobyć maskotkę superbohatera (Batmana, Supermana, Flash, Wonder Woman i Aquaman), trzeba zebrać cztery znaczki (odpowiedniki naklejek) i dopłacić 14,99 zł.

Akcja z superbohaterami potrwa do 31 grudnia albo do wyczerpania zapasów.

Skusicie się?

Zobacz także: Wyznanie Lidii: „Mam zamiar zebrać cały GANG ŚWIEŻAKÓW. To mój cel na najbliższe miesiące”

Źródło: finanse.wp.pl

 

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 21.12.2017 12:56
Chyba superbohaterowie...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo