Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski zawalczyli w „Milionerach" o pieniądze na szczytny cel. Widzom nie spodobał się ten odcinek...

Czym podpadli aktorzy?
Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski zawalczyli w „Milionerach" o pieniądze na szczytny cel. Widzom nie spodobał się ten odcinek...
07.12.2017

6 grudnia został wyemitowany w TVN-ie specjalny odcinek „Milionerów”. Z okazji mikołajek wzięli w nim udział aktorzy, którzy zawalczyli o pieniądze dla fundacji „Nie jesteś sam”. Z pytaniami zmierzyli się Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc. Chociaż udało im się dojść bardzo wysoko, widzom nie do końca spodobał się ten odcinek.

Pierwsze pytanie dotyczyło Gwiazdy Betlejemskiej. Mężczyźni poradzili z nim sobie bez problemu. Pojawił się on natomiast w przypadku pytania „Jaki ciuch ciucha wykształciuch”. Dzięki kołu ratunkowemu Szyc i Zamachowski wybrali poprawną odpowiedź. Wątpliwości nastręczyło im również pytanie o Kolumnę McPhersona. Ostatecznie aktorom udało się wyjść z niego zwycięsko. Kolejna zagadka, z którą się zmagali, dotyczyła wspólnego dzieła Jana Styki i Wojciecha Kossaka. Szyc i Zamachowski doszli do wniosku, że chodzi o Panoramę Racławicką i wskazali, w jakim mieście się znajduje. Mężczyźni nie wiedzieli jednak, jakim narzędziem luzuje się kaczkę. Pomogła im publiczność i tym samym kwota 125 tys. zł powędrowała na ich konto. Odcinek zakończył się, gdy wygrana sięgnęła 250 tys. zł. Zmagania o najwyższą stawkę zobaczymy w kolejnym odcinku.

Co zatem nie spodobało się widzom?

Ludzie pisali w mediach społecznościowych komentarze, że niektóre pytania były zbyt łatwe i normalnie nie zdarza się to w „Milionerach”. Poza tym pomimo żartów aktorów, pojawiły się głosy, że „wieje nudą”, a gracze „udają głąbów”.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz także: Gracz z „Milionerów” zachwycił internautki: „Ale piękny!”

Źródło: teleshow.wp.pl

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 22:27
Występ Karolaka był jeszcze gorszy. Zażenowanie musiałam rozchodzić po pokoju.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 19:52
muszę powtórkę obejrzec
odpowiedz

Polecane dla Ciebie