Zdjęcie tej lalki bez makijażu przeraziło internautów. Blond ślicznotka wcale nie jest taka piękna...

Po radykalnym demakijażu nie przypomina już ideału. Można się przestraszyć!
Zdjęcie tej lalki bez makijażu przeraziło internautów. Blond ślicznotka wcale nie jest taka piękna...
źródło: Twitter (twitter.com/TashP351)
23.11.2017

Coraz głośniej mówi się o tym, że lalki, którymi bawią się małe dziewczynki, promują nierzeczywisty obraz kobiecości i mogą negatywnie wpływać na poczucie własnej wartości. Plastikowe piękności mają zawsze zgrabne i smukłe ciało, idealny makijaż, długie i zadbane włosy. Wszystkie wyglądają równie perfekcyjnie, co nie ma zbyt wiele wspólnego z otaczającą nas rzeczywistością.

Ale to tylko część prawdy. Okazuje się, że nawet najbardziej idealna lalka bez make-up`u nie przypomina już księżniczki z bajki. Przekonała się o tym pewna internautka, której ojciec postanowił wyczyścić zabawki wnuczki (jej córki) przy pomocy spirytusu. Demakijaż był tak radykalny, że zmył niemal wszystko z plastikowej twarzy blond ślicznotki.

Z efektów śmieje się dziś cały Internet. Zdjęcia opublikowane na Twitterze zdobyły już kilkadziesiąt tysięcy polubień…

Zobacz również: Nowa Barbie nosi HIDŻAB. Tak wygląda pierwsza oficjalna lalka muzułmanka...

lalka bez makijażu

źródło: Twitter (twitter.com/TashP351)

„Kiedy twój tata próbuje wyczyścić lalkę wnuczki przy pomocy spirytusu, ale ten zupełnie zmywa jej oczy, więc dokleja inne wycięte z kolorowego magazynu. Zdjęcia przed i po” - czytamy we wpisie Tashy.

Na zdjęciu powyżej widzimy zabawkę przed zabiegiem. Co stało się z jej twarzą po interwencji dziadka? To się nie mieści w głowie…

Zobacz również: Barbie pokazała swoją prawdziwą twarz: To maszyna do zabijania! (Drastyczne zdjęcia)

 

lalka bez makijażu

źródło: Twitter (twitter.com/TashP351)

Oto ona. Po kontakcie ze spirytusem plastikowa buzia została całkowicie pozbawiona kolorowego makijażu. Zabawka nie wygląda już tak pięknie.

Ogromne niebieskie oczy zupełnie zniknęły. Mężczyzna nie chciał oddać wnuczce uszkodzonej lalki, więc dokleił jej inne - wycięte z gazety. Niewiele to zmieniło…

Zobacz również: Barbie ma nowe, niezwykłe wcielenie!

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 10:14
Te nowe barbie sa paskudne jakies wielkie glowy usta na pol twarzy..to juz nie przypomina tych ladnych lalek ktorymi ja sie bawilam za dzieciaka
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 07:31
He, he, dziadek bardziej szkudny od wnuczki -psuje zabawki, na które przecież rodzice ciężko pracują. Za karę nie obejrzy z wnuczką Dobranocki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 03:06
To jest lalka!!! Nie odzwierciedla rzeczywistosci! Bohaterow o supermocach tez tak zdyskredytuja, bo dzieci nie moga miec super mocy?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo