Co zwyczajne kobiety ukrywają pod ubraniem? One obnażyły się przed kamerą i pokazały WSZYSTKO!

Tak się walczy z kompleksami. O tym filmie mówią wszyscy.
Co zwyczajne kobiety ukrywają pod ubraniem? One obnażyły się przed kamerą i pokazały WSZYSTKO!
źródło: YouTube / WatchCut Video
27.10.2017

Ze wszystkich stron słyszymy, że samoakceptacja to podstawa. Musisz i powinnaś pokochać siebie, bo nikt innego tego za ciebie nie zrobi. Jesteś piękna i wyjątkowa. Bez względu na wiek, budowę ciała, kolor skóry, wagę czy wzrost. Nie musisz mieć wymiarów modelki, by z dumą patrzeć w lustro. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić - prawda?

Budowanie pewności siebie to proces, do którego potrzebna jest spora odwaga, ale i impuls do działania. Dla tych 100 osób była nim propozycja autorów kanału na YouTube, którzy postawili przed swoimi bohaterami kamerę i zachęcili: rozbierz się i pokaż swoją siłę. To nie żadna prowokacja, ale wyzwalające doświadczenie, które w jednej chwili pozbawia wszelkich kompleksów.

Oni naprawdę zrzucili z siebie ubrania, choć wcześniej nigdy by się na to nie odważyli.

Zobacz również: Blogerka plus size ujawnia, co były chłopak powiedział o jej nadwadze. Miał rację?

striptiz

źródło: YouTube / WatchCut Video

Autorzy kanału „Cut” zaprosili do udziału w projekcie 100 osób. Nie było żadnego castingu. Tutaj nie liczy się płeć, wiek, figura, kolor skóry, owłosienie, tatuaże, wykonywany zawód, stan cywilny. Rozebrać może się i powinien każdy.

striptiz

źródło: YouTube / WatchCut Video

To nie jest kolejny zabawny filmik, który ma na celu kogoś ośmieszyć. Raczej otworzyć i udowodnić, że cielesność to tylko szczegół. Nie musisz wyglądać jak modelka, by czuć się dobrze. Wystarczy odrobina dystansu do siebie. Koniecznie zobacz całe nagranie.

Zobacz również: Striptease - fakty, których możesz nie wiedzieć

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 28.10.2017 00:44
Plus size.
odpowiedz
Nela12 (Ocena: 5) 27.10.2017 22:30
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 15:48
To nie są zwyczajni ludzie, a jak są to ja i większość moich znajomych jesteśmy niezwykli... Nigdy nie zrozumiem w jaki sposób można się aż tak zapuścić, bo przyznam się, że ja zdrowego trybu życia nie prowadzę, ale wyglądam normalnie. Jedyna zgrabna osoba w tym filmiku to ta murzynka w białej czapce, a cała reszta wygląda tak jakby większość wolnego czasu spędzała w mcdonaldzie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 14:57
Ale zapuszczeni ci ludzie
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 11:07
To nie są zwyczajne kobiety, one są po prostu zaniedbane.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo