Najgorsze stroje na Halloween. Pod żadnym pozorem nie przebieraj się za...

Oto zakazana lista.
Najgorsze stroje na Halloween. Pod żadnym pozorem nie przebieraj się za...
Fot. metro.co.uk / Facebook / newshub.co.nz
20.10.2017

Halloween jest to zwyczaj, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Najhuczniej celebruje się go właśnie za oceanem. Pod względem popularności obchody plasują się na drugim miejscu zaraz po Świętach Bożego Narodzenia. Halloween praktykują także Brytyjczycy, Irlandczycy oraz Kanadyjczycy. W Polsce początek miał miejsce w latach 90., ale dopiero w ciagu kilku ostatnich lat zwyczaj przybrał na sile. Dobrze widać to w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Ludzie masowo publikują zdjęcia, na których pozują w przebraniach. O tym, skąd dokładnie wzięło się Halloween, możecie przeczytać tutaj.

Główną atrakcją jest przebieranie się. Każdy, kto chce wziąć udział w Halloween, musi przygotować kostium. Pod tym względem panuje dowolność, chociaż ze zwyczajem związane są przede wszystkim postacie czarownic, kościotrupow, demonów, duchów oraz zombie. Ludzie przebierają się też często za swoich ulubionych bohaterów filmowych, a nawet celebrytów.

Ponieważ atrakcyjny kostium to klucz do dobrej zabawy, trzeba go przemyśleć. Idea może wydawać się fajna, ale tylko tobie. Jeżeli nie chcesz popełnić faux pas i ośmieszyć się, przejrzyj naszą galerię. Znajdziesz tam najgorsze pomysły na halloweenowe przebranie.

kostium na halloween

Fot. @memedaddie

Nie przebieraj się za fidget spinnera. Moda na ten gadżet już minęła.

kostium na halloween

Fot. metro.co.uk

Przebieranie się za ciężarną Kylie Jenner także nie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza że do tej pory ciąża nie została oficjalnie potwierdzona.

kostium na halloween

Fot. http://www.newshub.co.nz

Strój ofiary gwałtu też nie jest najlepszym pomysłem. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy przemoc seksualna wobec kobiet tak bardzo przybrała na sile.

kostium na halloween

Fot. http://www.newshub.co.nz

Strój oficera Gestapo? Chyba nie musimy wyjaśniać, dlaczego jest to zły pomysł.

kostium na halloween

Fot. Facebook

Strój syryjskiego uchodźcy również sobie daruj. To nie jest temat do żartów.

 

kostium na halloween

Fot. Facebook

Zrezygnuj także z przebierania się za ofiarę Billa Cosby`ego.

Dajcie znać, czy obchodzicie ze znajomymi Halloween, a jeśli tak - za co/za kogo się przebieracie w tym roku?

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie