Nowy trend na Instagramie. Kobiety zachwycone, faceci… wściekli!

O co chodzi?
Nowy trend na Instagramie. Kobiety zachwycone, faceci… wściekli!
Fot. Unsplash
17.10.2017

Raz na jakiś czas na Instagramie pojawia się moda, którą lawinowo podchwytują internauci. Czasami trendy bywają zupełnie niewinne i dotyczą na przykład pozowania do zdjęcia w określonej pozie. Bywa jednak i tak, że trend lub challenge jest na tyle absurdalny, że znika tak samo szybko, jak się pojawił. Daleko nie trzeba szukać. Przypomnijmy:

Niczego głupszego chyba nie można wymyślić. One przedłużają sobie włosy... w nosie!

Ostatnio coraz większą furorę robi na Instagramie kolejna „zabawa”. Polega ona mianowicie na tym, by zarówno dziewczyna, jak i jej partner wrzucili na swoje profile identyczne zdjęcie. Nie mogą manewrować filtrami czy kadrami. Fotki na obu kontach muszą być takie same. Wygrywa ta osoba z pary, która zbierze więcej lajków.

Co ciekawe, challenge póki co jest bezwzględny dla płci męskiej. Panowie zbierają o wiele mniej polubień niż ich partnerki, mimo że fotografie niczym się od siebie nie różnią.

Zobaczcie kilka przykładów. Namówicie swojego ukochanego na tę zabawę?

Źródło: wp.pl

instagram challenge

Fot. Instagram.com

instagram challenge

Fot. Instagram.com

instagram challenge

Fot. Instagram.com

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.5 / 5
tagi i czas (Ocena: 2) 18.10.2017 07:09
to nie chodzi o zdjęcie czy o feminizm czy inne gówno tu chodzi o opis i otagowanie postu. jak jesteś facetem i trafnie otagujesz wpis o trafnej porze (w momencie gdy 3/4 internetu siedzi na insta, czy gdzie tam wrzucasz post) go dodasz będziesz miał więcej lajków. i tyle.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.10.2017 06:37
Od razu trend, challenge... I co jeszcze? Tu nie chodzi o żadną zabawę. Pokazali po prostu jak różne podejście do wspólnych zdjęć mają kobiety i mężczyźni. Oboje mogą udostępnić to samo zdjęcie, ale opisy tych zdjęć są zupełnie różne u jednego i u drugiego partnera.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.10.2017 00:57
Ludzie zaczynają żyć tylko internetem. Przykre to jest.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie