Internauci nie kryją oburzenia uczestniczkami “Rolnik szuka żony”: Żadna z nich nie nadaje się na wieś!

„Dziewczyny Zbyszka to dno” - brzmi jeden z wielu krytycznych wpisów.
Internauci nie kryją oburzenia uczestniczkami “Rolnik szuka żony”: Żadna z nich nie nadaje się na wieś!
źródło: Instagram (instagram.com/rolnikszukazonytvp)
10.10.2017

4. edycja programu “Rolnik szuka żony” wzbudza ogromne emocje. Wszystko za sprawą kilku uczestniczek: Emilii, Justyny oraz Iwony i Ewy. Internauci są prawie jednomyślni, że tegoroczni kandydaci nie mają szczęścia. Emilia bardzo szybko zyskała przydomek lansiary, Justyna nawiedzonej, a Iwona i Ewa niewychowanych, gburowatych kobiet. Wszystko wskazuje na to, że komentatorzy się nie pomylili. Ostatni odcinek potwierdził ich przypuszczenia.

Dziewczyny Piotra nie były zachwycone ciężką pracą, którą im powierzył. Umalowane i wystylizowane kandydatki musiały sprzątać odchody zwierząt. W trakcie Emilia zrobiła sobie selfie, a przez to jeszcze bardziej dolała oliwy do ognia. Piotr wypowiedział się otwarcie, że po pewnym incydencie podejrzewa ją o chęć wylansowania się w programie. Trudno powiedzieć coś o intencjach pozostałych dziewczyn Piotra, ale narzekały na zmęczenie, a jedna z nich miała problem z włączeniem piekarnika. Ostatecznie udało im się jednak ugotować obiad.

Zobacz także:  Historia Klaudii: „Facet mnie upokorzył! Dał mi pierścionek zaręczynowy, który...”

 

rolnik szuka żony

źródło: Instagram (instagram.com/rolnikszukazonytvp)

Jeżeli chodzi o Karola, w jego upodobaniach zaszła spora zmiana. Na początku faworyzował Justynę, ale wszystko zmieniło się po pierwszym dniu pobytu w gospodarstwie. Nie spodobał mu się jej wyzwywający strój, który raczej nie harmonizuje z jej religijnymi przekonaniami. Także na dowcip o bąku Karol nie zareagował zbyt pozytywnie. Pierszy dzień podsumował stwierdzeniem, że Justyna z pierwszego miejsca spadła na ostatnie. Czyżby była zbyt nadgorliwa?

Najbardziej poszkodowany według interneutów jest Zbyszek - cichy, skromny człowiek. „Dziewczyny Zbyszka dno” - napisał na portalu pudelek.pl jeden z komentatorów. „Dwie głupie babska, A ta brunetka jeszcze bardziej irytująca” - wtóruje mu kolejny. Nie brakuje też osób, które uważają, że rolnik sam jest sobie winien. „Odrzucił najlepszą to ma za swoje!!!” - czytamy. Iwona i Ewa podpadły już na początku, pytając o restaurację. Mówiły, że współczesne kobiety nie są tylko od gotowania i usługiwania mężczyźnie. W ostatnim odcinku rozochociły się jeszcze bardziej. Chociaż zaspały i Zbyszek musiał je budzić po godzinie 7.00, co w gospodarstwie rolnym i tak jest późną porą na wstawanie, potem narzekały na brak kawy i śniadania w łóżku. Najwyraźniej oczekiwały traktowania niczym księżniczek. Potem posunęły się jeszcze dalej i postanowiły interweniować u mamy. W efekcie doprowadziły ją do łez. „To po co one chciały męża rolnika” - podsumował kolejny anonim na portalu pudelek.pl.

Z kolei najbardziej zadowolony z kandydatek wydaje się rolnik Mikołaj. Chociaż ma 72 lata, widać, że to mężczyzna, który kocha życie. Przygotował śniadanie dla swoich kandydatek, potem pokazał im sprzęt do ćwiczeń, a na koniec zabrał do winnicy i zademonstrował, jak ścina się krzewy. W trakcie skradł całusa Teresie, zadawał dwuznaczne pytania Renacie, a z zazdrosną Janeczką wylądował w basenie. Kobieta odważnie przejęła sprawy w swoje ręce. Krzyczała do niego „mam parcie na Ciebie” i nie unikała kontaktu z jego ciałem podczas zabawy w wodzie. Czy takie zachownaie spodobało się rolnikowi? Wkrótce się przekonamy.

 

rolnik szuka żony

źródło: Instagram (instagram.com/rolnikszukazonytvp)

Chłopaki Małgosi nie zdali pierwszego testu. Kobieta kazała im odpoczywać, a sama wzięła się do pracy. Żaden z kandydatów jej nie pomógł, chociaż skrycie tego oczekiwała. Rolniczka pokazała też, że jest aktywna, a życie na wsi nie ogranicza się do pracy w polu i przy zwierzętach. Dziewczyna zabrała uczestników na trening, podczas którego słabo wypadł Mikołaj. Na faworyta najwyraźniej szykuje się najmłodszy z kandydatów. Małgosia rumieniła się pod jego spojrzeniem. Poza tym chłopak przyznał, że lubi zwierzęta, a z Gosią dałoby się żyć.

Jak podsumowali ten odcinek internauci? Oto najczściej plusowane komentarze.

- Ta kwiaciarka Justyna ma cos nie halo z glowa. Ja bym od niej uciekal. Mikolaj szuka tylko, zeby nadziac na rożen

- Karol ma fajne dziewczyny

- Panie od Piotrka tak długo gotowały obiad ze wszyscy zasneli

- Małgosi panowie przyjechali odpocząć żaden za robotę się nie lapie

- Rolnicy w tej edycji biją na głowę intelektem, taktem i kulturą swoich „kandydatów”. Teksty niektórych Pań i Panów pokazują jaki był cel ich udziału w tym programie. Żal, że parcie na szkło tak pierze głowy.

- Niektóre z tych bab są żenujące! !!

- Te kandydatki Zbyszka to porazka do potęgi. Brzydkie i głupie. Nic nie mają do zaoferowania a wymagania książęce. Obrzydliwe babska. I to nie fizycznie obrzydliwe ale z charakteru. 

rolnik szuka żony

źródło: Instagram (instagram.com/rolnikszukazonytvp)

- Piotr - niedojrzałe wybory, sam nie wie czego szukać, stąd znalazł dziewczyny na dyskotekę, a nie na życie na wsi. Małgosia - zapowiadało się dobrze, ale po dzisiejszym odcinku to widać, że znalazła wygodnych mieszczuchów, a ten gościu z Wołomina to agroturysta. Karol -romantyk w dzisiejszym odcinku stara się rozważnie i obiektywnie ocenić dziewczyny, niech przejrzy na oczy i pogoni modliszkę Justynę. Mikołaj - erotoman, szkoda pisać, porażka! Stateczny Zbyszek - żal mi go, preferuje tradycyjny podział ról (naturalny na wsi, on-gospodarstwo, żona-dom) a trafiły mu się nietaktowne baby, zastanawiam się po co zgłosiły się do tego programu. Dzisiaj najbardziej rozczarowała mnie Iwona -ledwo przyjechała, a już przy pierwszym śniadaniu chciała przejąć rządy w kuchni, zapomniała że jest tu gościem i nietaktownie zachowała się wobec mamy Zbyszka. Dziewczyna chyba racjonalnie nie myśli, tylko zachowuje się jak korporacyjny robot, jak w pracy trzeba "szybko alokować produkt". Pogoniłabym je tego samego dnia.

- Po wczorajszym odcinku mam mocno mieszane odczucia, z przewagą negatywnych. Bohaterką odcinka jest mama Zbyszka. Naprawdę, wielki szacunek dla Pani. Szlachetny wygląd, takt, ciepło i życiowa mądrość. Tym bardziej przepaść między nią a kandydatkami na żonę rolnika jest jeszcze bardziej widoczna.

- Justyna, na pokazywanie piersi jest odpowiedniejsze miejsce, nie musisz byc przy tym taka natarczywa, bo to nie wyglada dobrze w oczach faceta, taka rada ode mnie 

- 90% kandydatek i kandydatów w tej edycji programu należy spakować i wysłać skąd przybyli,ponieważ pomylili oni programy.

A Wy co myślicie o zachowaniu kandydatów w ostatnim odcinku?

Zobacz także:  Wieczna singielka: 7 powodów, dlaczego nie możesz sobie znaleźć chłopaka

 

 

Komentarze (4)

Ocena: 4.25 / 5
gość (Ocena: 5) 10.10.2017 21:23
najgorsza edycja. nic z tego nie bedzie.
odpowiedz
Kokosowa (Ocena: 5) 10.10.2017 10:54
Ten sezon to porażka. Kandydatki porażka.Nie nadają się na wieś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2017 01:04
Tylko ten stary zbok jest w swoim żywiole, reszta chłopców żałuje udziału w programie i to widać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo