Zmień swój abonament z Virgin Mobile!

Możesz cieszyć się swobodą korzystania z usług telefonicznych bez ograniczeń
Zmień swój abonament z Virgin Mobile!
25.08.2017

To już nie te czasy, że za korzystanie z Internetu trzeba płacić ekstra. Wraz z rozwojem rynku i technologii pakiety minut i SMS-ów przeszły z limitowanych paczek do ofert bez ograniczeń. Z kolei Internet ewoluował od małych pakietów po kilkadziesiąt megabajtów do pakietów zawierających kilka a anwet kilkanaście gigabajtów dostępnego transferu. Co to daje? Można słuchać muzyki, oglądać filmy i używać aplikacji bez dodatkowych opłat. 

Lubisz korzystać z telefonu, który czasami zastępuje Ci nawet tablet? Korzystasz z sieci w poszukiwaniu fajnych imprez, jedzenia lub nowych gadżetów? A może najzwyczajniej w świecie uwielbiasz godzinami omawiać swoje babskie sprawy z koleżankami przez telefon? W takim razie koniecznie zastanów się czy Twój obecny abonament jest w stanie sprostać tym czynnościom. A jeśli masz, co do tego, wątpliwości, to pomyśl nad jego zmianą.

Teraz jest ku temu idealny moment, bo Virgin Mobile wprowadziło nowe plan abonamentowe. Najtańszy z nich - Plan 1 - daje Ci możliwość  korzystania z nielimitowanych rozmów komórkowych, SMS-ów i paczki 3 GB Internetu, a to wszystko za jedyne 19 zł

Dodatkowo nie musisz decydować się na kilkanaście miesięcy umowy, bo w Virgin Mobile możesz zerwać ją w każdej chwili bez konsekwencji z 30 - dniowym wyprzedzeniem. Kolejnym udogodnieniem jakie znajdziesz w abonamencie Virgin Mobile jest elastyczność. Zawarcie umowy abonamentowej nie wiąże się z żadnymi opłatami aktywacyjnymi. Tak samo jest z jej zawieszeniem, gdy na przykład wyjeżdżasz na wakacje i nie chcesz korzystać z telefonu - w takim przypadku również nie poniesiesz dodatkowych opłat. Jeśli okaże się, że wybrany przez Ciebie pakiet minut, SMS-ów czy giga już Ci nie odpowiada, możesz go po prostu zwiększyć i korzystać bez ograniczeń lub zmniejszyć i cieszyć się z niższego rachunku.

Wszyscy lubimy oszczędności, więc warto przemyśleć ofertę Virgin Mobile i zdecydować się na ich zwiększenie.

 

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo