Sekrety charakteru pisma

Zdaniem uczonych, analizując próbkę pisma, nietrudno stwierdzić, czy dana osoba może mieć w przyszłości problemy z sercem. Jak to możliwe?
Sekrety charakteru pisma
29.05.2009

Zdaniem uczonych, analizując próbkę pisma, można stwierdzić, czy dana osoba będzie mieć w niedalekiej przyszłości problemy z sercem lub nawet zawał! Badania, które przeprowadzili brytyjscy naukowcy, dowodzą, że charakter pisma osób w pełni zdrowych różni się od pisma ludzi, których stan jest zagrożony.

Różnice są efektem intensywnego działania stresu, który przyczynia się do zaburzeń akcji serca. Właśnie te, trwające ułamki sekund zaburzenia, widać na próbkach pisma. Wśród pacjentów oddziałów kardiologicznych zdecydowanie częściej dochodzi do zatrzymania procesu pisania w efekcie zaburzeń, niż u osób zdrowych.

Niestety, nie podano żadnych wskazówek, jak przeprowadzić szybkie samobadanie, dlatego zdecydowanie bezpieczniej jest udać się lekarza i poprosić o rutynową kontrolę, której wyniki powinny rozwiać nasze ewentualne wątpliwości.

Zobacz także:

Grafologia – co charakter pisma mówi o tobie?

Grafologia jest bardzo tajemniczą dziedziną psychologii, wykorzystywaną często w kryminalistyce. Jej zwolennicy wychodzą z założenia, że istnieją silne związki pomiędzy charakterem pisma a osobowością jego autora.

PSYCHOTEST: Co twój pulpit mówi o twoim charakterze?

W dobie skomputeryzowanego życia, psychologowie postanowili przeanalizować pulpity naszych komputerów, w celu znalezienia związku pomiędzy ich wyglądem a naszymi cechami.

Polecane wideo

Komentarze (80)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2011 15:27
tuuu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 15:47
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2009 10:47
hahaha ale ich wyśmiałam .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2009 16:26
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] hej kto się ze mna pobawi???[/quote] o zal xD[/quote] Ja chcem!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2009 18:40
[quote="Gosc"]ale napisali[/quote] no... masakra po prostu :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie