Wyciekły nagrania, na których księżna Diana opowiada o seksie z Karolem! „Zdarzało się to średnio raz na trzy tygodnie”

Jej romanse przestają dziwić, gdy dowiadujemy się o poważnych problemach łóżkowych w małżeństwie...
Wyciekły nagrania, na których księżna Diana opowiada o seksie z Karolem! „Zdarzało się to średnio raz na trzy tygodnie”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_diana.princess.of.wales_/)
01.08.2017

Od śmierci księżnej Diany minęło prawie 20 lat, a mimo to wciąż pojawiają się szokujące doniesienia na jej temat. Teraz, gdy zbliża się okrągła rocznica tragicznego wypadku, dotarły do nas kolejne informacje. Tym razem na temat życia seksualnego Diany.

To, że nie była szczęśliwa, już wiemy. Młodzieńcza miłość księcia Karola do Camilli Parker Bowles nie minęła wraz z poślubieniem panny Spencer. Po wielu latach zakończyła się małżeństwem. Z różnych źródeł dowiadywałyśmy się, że książę był wobec Diany oziębły, ale teraz istnieje potwierdzenie w postaci nagrań...

Księżna trenowała przemówienia. Pomagał jej Peter Settelen, który wpadł na pomysł, aby rejestrować to, co mówi Lady Di. W ten sposób miała dostrzec popełniane błędy i nauczyć się panować nad językiem. Podczas nagrywania Diana opowiadała m. in. o swoim życiu osobistym, a niektóre z jej wyznań są bardzo intymne. „Nie wymagał tego, ani o to nie zabiegał. Zdarzało się to średnio raz na trzy tygodnie. Widziałam w tym pewien wzorzec. W tym samym czasie spotykał się z Camillą” - oto część wyznania dotycząca pożycia małżeńskiego jej i Karola. Peter Settelen zdradził je w rozmowie z „Daily Mail”.

Co jeszcze wyszło na jaw?

Zobacz także: Tak wyglądają pośladki Deynn BEZ RETUSZU! (Zaskoczenie?)

Łącznie nazbierało się aż 16 kaset. Co ciekawe, były one przechowywane przez kamerdynera – Paula Burrella. Kilkanaście lat temu mężczyzna zdobył prawo do dysponowania całą zawartością. Jednak dopiero teraz zdecydował się na ujawnienie treści. Tym samym światło dzienne ujrzały pilnie strzeżone przez otoczenie królewskie tajemnice pary książęcej. Z pewnością wstrząsnęły one nie tylko Wielką Brytanią, ale także rodziną, zwłaszcza synami Diany. Ale rewelacji jest o wiele więcej. Chociaż księżna była uwielbiana przez naród i to o niej mówi się jak o ofierze, nie była święta. Na koncie miała liczne romanse.

Jednym z obiektów westchnień Diany był jej żonaty ochroniarz.  „Był moim najlepszym przyjacielem. Każdego dnia czekałam, aż go zobaczę. Miałam serce na dłoni. Byłam szczęśliwa tylko wtedy, kiedy on był obok” - mówiła księżna podczas treningu. Nigdy nie podała nazwiska owego „szczęściarza”, ale niektórzy domyślili się, że chodzi Barry'ego Mannake.

W krótkim czasie najbliżsi Diany otrzymali kilka ciosów. Poza nagraniami trzeba też wspomnieć o biografii Camilli pt. „The Duchess: The Untold Story”, która ukazała się 29 czerwca. Opiera się ona na wywiadach i z pewnością pozwoli zobaczyć czytenikowi trójkąt Diana-Karol-Camilla w jaśniejszym świetle. Zapewne nie są to ostatnie niewygodne dla rodziny królewskiej informacje o życiu książęcej pary, które pozna świat.

Źródło: kobieta.wp.pl

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 13:26
Żyła w złotej klatce, biedna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie