Najseksowniejsi ojcowie wszech czasów ♥

Są przystojni, zdolni, bogaci i świetnie sprawdzają się w roli rodzica.
Najseksowniejsi ojcowie wszech czasów ♥
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_rl9/ & https://www.instagram.com/davidbeckham/)
23.06.2017

Dla niektórych kobiet mężczyzna wygląda najbardziej uroczo z mruczącym kociakiem na kolanach, ale naszym zdaniem to ojcostwo dodaje mu tej charakterystycznej, męskiej słodyczy. Czy istnieje bardziej rozczulający widok niż facet z niemowlęciem w dłoniach? Albo tata uczący swojego syna jeździć rowerem? Mówi się, że to matkę łączy z dzieckiem wyjątkowa więź, ale nie inaczej jest z ojcem. Po prostu ich relacja opiera się na innych zasadach, ale nie mniej znaczących. Każde dziecko potrzebuje silnej ręki, poczucia bezpieczeństwa i wzoru do naśladowania właśnie w jego osobie. Dla niektórych bardzo często jest bohaterem, który broni domu, mamy i potrafi wyjść cało z opresji.

Z okazji Dnia Ojca zrobiłyśmy przegląd najprzystojniejszych tatusiów. Który z nich jest Waszym faworytem? Możemy tylko pozazdrościć szczęśliwym żonom!

Robert Lewandowski

Najzdolniejszy i najlepiej zarabiający polski piłkarz w tym roku obchodzi Dzień Ojca po raz pierwszy. Robert przyznał, że malutka Klara zmieniła jego życie, ale nie spodziewał się, że bycie tatą to takie wspaniałe uczucie. Patrząc na zdjęcie Roberta z córeczką w ramionach, możemy jedynie życzyć jeszcze więcej pociech...

Zobacz także: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

David Beckham

Jeden z największych przystojniaków i obiekt westchnień na całym świecie. Do licznych zalet męża Victorii trzeba też zaliczyć bycie oddanym mężem i wspaniałym ojcem.

Olivier Janiak

Mąż Karoliny Malinowskiej jest ojcem trzech wspaniałych, polskich chłopaków: Christiana, Fryderyka i Juliana. Mamy nadzieję, że w przyszłości dorównają urodą przystojnemu tacie.

Sebastian Karpiel-Bułecka

Przystojny artysta jest w związku partnerskim z piękną Pauliną Krupińską. Para ma córeczkę Tosię, a w tym roku doczekała się kolejnego potomka. Tym razem syna Jędrzeja.

Ryan Gosling

Gosling jest nie tylko przystojnym i utalentowanym aktorem, ale także tatą dwóch dziewczynek – Esmeraldy i Amandy. Mężczyzna od sześciu lat jest w związku partnerskim z Evą Mendes. Znamy go z takich filmów jak La La land, Drive i Kocha, lubi, szanuje.

Jakub Wesołowski

Jeden z najzdolniejszych polskich aktorów jest ojcem małej Róży. Zarówno mężczyzna, jak i jego żona chronią prywatność swojego dziecka. Na próżno można doszukiwać się jego zdjęć w mediach.

Ashton Kutcher

Ashtona znamy przede wszystkim z komedii romantycznych. Amerykański aktor jest mężem Mili Kunis, z którą ma dwoje dzieci. Poprzedni związek Ashtona - z Demi Moore - nie był tak owocny.

Zobacz także: Co kupić na Dzień Ojca?

Justin Timberlake

Związek Justina Timberlake'a i Jessiki Biel przeżywał wiele wzlotów i upadków. Przystojny piosenkarz ma miano osoby niestałej w uczuciach, ale wszystko wskazuje na to, że wreszcie się ustatkował. On i Jessica maja synka Silasa.

Michał Będźmirowski

Polscy mężczyźni w ostatnich latach zaczęli przykładać do swojego wizerunku większą uwagę. Niektórzy – tacy jak bloger Modny tata – prezentują w Sieci, co zrobić, żeby wyglądać dobrze. W parze z jego sukcesami zawodowymi idzie też powodzenie w życiu osobistym.

Dan Stevens

Dan Stevens to prawdziwy przystojniak. Która z nas nie kochała się w nim, oglądając „Downtown Abbey”? Aktor od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim, którego owocem jest dwójka dzieci. Daniel ma klasyczną, brytyjską urodę i niezwykły talent aktorski.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 18:08
Kasa ich jest najseksowniejsza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 13:11
Beckham jest dla mnie wzorem ojca, jest wspaniały
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo