Kobieta ze zdjęcia NIE JEST W CIĄŻY! Gigantyczny brzuch urósł jej, bo... (SZOK!)

Pasażerowie w środkach komunikacji miejskiej ustępowali jej miejsca, bo byli przekonani, że zostanie matką.
Kobieta ze zdjęcia NIE JEST W CIĄŻY! Gigantyczny brzuch urósł jej, bo... (SZOK!)
Fot. YouTube/BBC
23.06.2017

Wszyscy wiemy, jak zdradliwy jest alkohol i do czego może doprowadzić. Mimo to nam Polakom – jako narodowi – daleko do absencji. Pijmy dużo i chętnie. Każdy powód jest dobry. Narodziny dziecka, przeprowadzka czy rodzinna uroczystość. Coraz więcej osób zapija też smutki i stres. Zaczyna się niewinnie, ale kończy tragicznie. Człowiek staje się niewolnikiem butelki.

Portal littlethings.com opisał historię 35-letniej Jo z Wielkiej Brytanii, która zapłaciła wysoką cenę za alkoholowe uzależnienie. Kobieta piła co najmniej trzy butelki wina dziennie, w efekcie czego powiększył się jej brzuch i wyglądała, jakby była w ciąży. Pasażerowie w środkach komunikacji miejskiej ustępowali jej nawet miejsca, bo byli przekonani, że nosi w łonie dziecko.

Jo przez wiele lat pracowała w barze, gdzie była otoczona licznymi pokusami. W zasięgu swojego wzroku miała butelki z alkoholem. Spędzała czas w towarzystwie ludzi, którzy pili drinki. W końcu Brytyjka popadła w poważną chorobę alkoholową. Przez nadmierne picie nie tylko napęczniał jej brzuch, ale i zapadła na marskość wątroby. Ta przypadłość sprawa, że tkanka bliznowata zastępuje zdrową tkankę. Płyny są zatrzymywane i w rezultacie brzuch wygląda, jakby w środku mościło się dziecko. Co trzy tygodnie Jo udawała się do szpitala, gdzie odciągano jej płyny. Procedura była bardzo bolesna. W powrocie do normalnego stanu pomagała jej matka.

Szczęśliwe zakończenie tej historii jest takie, że Brytyjka zakończyła swoją przygodę z piciem. Niestety uszkodzenie wątroby jest trwałe. To nauczka dla Jo i ostrzeżenie dla tych ludzi, którzy piją zbyt dużo.

Zobaczcie, co alkohol zrobił z jej ciałem.

Zobacz także: Alkohol i święta – nierozerwalny związek?

Jo z wielkiej brytanii

Fot. YouTube/BBC

Jo z wielkiej brytanii

Fot. YouTube/BBC

Jo z wielkiej brytanii

Fot. YouTube/BBC

Jo z wielkiej brytanii

Fot. YouTube/BBC

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2017 02:03
Co dziwnego jest w wodobrzuszu :P normalny objaw marskości wątroby
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 20:42
Bez jaj. Rozumiem ten spam pod artykułami o nadwadze ale tu? Ta kobieta nie jest gruba tylko zalega jej płyn w jamie brzusznej, tu żaden środek na odchudzanie nie pomoże bo ona ma chorą wątrobę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 17:29
Wypieprzaj spamerko nikt nie kupi tego gowna!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 12:07
podejrzewałam, że urósł jej od piwa :) byłam blisko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo