Znamy uczestników drugiej edycji EX NA PLAŻY POLSKA!

Piotrka na pewno kojarzycie…
Znamy uczestników drugiej edycji EX NA PLAŻY POLSKA!
Fot. mat. prasowe
27.03.2017

Po sukcesie pierwszej polskiej edycji programu „Ex na Plaży Polska” wszyscy z niecierpliwością czekają na szczegóły drugiej odsłony produkcji MTV. Dziś stacja ujawniła skład ośmioosobowej ekipy, która została wysłana na wakacje w raju. Jednym z uczestników jest znany z „Warsaw Shore”, Piotrek.


Ósemkę singli o różnych poglądach na związki łączy ta sama potrzeba – chęć przeżycia najlepszych wakacji swojego życia! Liczą na szalone imprezy i gorące romanse, które pozwolą im się uwolnić od przeszłości. Nie widzą jeszcze, że wpadli z deszczu pod rynnę, gdyż zanim zdążą wypowiedzieć pierwszy toast z morza zaczną wyłaniać się ich byli partnerzy. Przygotujcie się na powrót Ex!


Uczestnikami programu są:


Piotrek – uczestnik „Warsaw Shore”, któremu usposobienie uwodziciela i imprezowicza szybko zapewniło miano pełnoprawnego ekipowicza. Jego bezpośrednie metody podrywu często skutkują w przelotne romanse, które kończą się tak szybko, jak się zaczęły.


Filip – wyróżniany w ogólnopolskich zawodach lekkoatletycznych, wysportowany casanova z Trójmiasta. Okrywa go lokalna sława – jego towarzystwo na imprezie gwarantuje udany podryw. Sztukę flirtu opanował już w wieku 14 lat, co finalnie uczyniło go wyjątkowo skutecznym i pewnym siebie zdobywcą damskich serc.


Martyna – chłopczyca na szpilkach o niebywale barwnej osobowości. Fotomodelka i uczestniczka wyborów Miss, która na co dzień studiuje i trenuje stunt motorowy. Nie brakuje jej odwagi i zamiłowania do prędkości, przez co znajomi często nie potrafią dotrzymać jej kroku. Miała wielu partnerów, ale uważa, że tylko prawdziwa miłość może prowadzić do łóżka. Twierdzi, że zniszczyłaby życie facetowi, który by ja zdradził.


Kornelia – kosmetyczka znad morza, która doskonale wie, co działa na facetów. Frywolna dusza i potrzeba przeżycia przygody nie pozwalają jej usiedzieć na miejscu. Uwielbia imprezy i festiwale, które czasami sprawiają, że znika na całe tygodnie. Za każdym razem może liczyć na swój wrodzony urok, który zawsze ratuje ją z opresji.


Damian – wielkopolski zdobywca niewieścich serc. Trener personalny, który swoją karierę rozpoczynał jako piłkarz. Jednak kiedy zasmakował w imprezowym stylu życia i strzelanie goli zastąpił zdobywaniem kobiet. Był zakochany raz w życiu i na chwilę obecną całkowicie mu to wystarcza. Z przyjemnością patrzy, jak staje się przyczyną sporów między dziewczynami.


Patrycja – uczennica szkoły o profilu wojskowym. Twardy charakter nie pozwala jej wierzyć w miłość, lecz zdarza jej się z sentymentem spojrzeć w przeszłość. Uwielbia dobrą zabawę, co wykorzystała decydując się na pracę w charakterze hostessy i tancerki. Chciałaby zostać hostessą w klubie go-go.


Jacob – typ amerykańskiego łobuza z bujną przeszłością. Były ministrant i student na uczelni katolickiej, który w pewnym momencie przeobraził się w tancerza erotycznego. Uduchowiony, pozytywny i zawsze uśmiechnięty striptizer uważa, że w związku partnerzy powinni być sobie równi.


Lena – blondynka porażająca swoim urokiem. Na co dzień wykorzystuje swój czar w pracy występując w roli modelki, koordynatorki hostess i barmanki. Łatwo nawiązuje relacje z mężczyznami, którym bardzo się podoba, jednak gdy sama ulegnie czyjemuś urokowi często trudno jej wydusić z siebie słowo.

Premiera: 10 kwietnia, poniedziałek, godz. 23:00
Emisja: poniedziałki, godz. 23:00

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.03.2017 15:29
dno i tona mułu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie