Wygląda tak, jakby coś zgubiła... Zobacz specjalną pozę, która podbija Instagram!

Nie patrz w obiektyw, ale pod nogi - radzą najpopularniejsze blogerki na świecie.
Wygląda tak, jakby coś zgubiła... Zobacz specjalną pozę, która podbija Instagram!
źródło: Instagram (https://www.instagram.com/gabbyepstein)
23.02.2017

Wydaje się, że przepis na zrobienie kariery na Instagramie jest prosty - jeśli dysponujesz zgrabnym i seksownym ciałem, wystarczy je odpowiednio wyeksponować. Zdjęcia w bikini zawsze najlepiej się klikają. Problem w tym, że niemal wszystkie wirtualne gwiazdy robią dokładnie to samo. Każda z nich wygląda identycznie i coraz trudniej je od siebie odróżnić.

Wytrenowane ciało, modny strój kąpielowy i egzotyczne tło już nie wystarczą. Zwyczajna poza i patrzenie w obiektyw tym bardziej, bo tak działają tylko amatorki. Teraz musisz wyglądać tak, jakbyś coś zgubiła - czytamy na łamach portalu „Mail Online”. Najbardziej znane blogerki opanowały tę sztukę do perfekcji.

Zobacz, jak to się robi. Z tą wiedzą zyskasz jeszcze więcej obserwatorów i polubień.

Zobacz również: Modelka przestała się retuszować i... straciła tysiące fanów na Instagramie!

 

pozowanie do zdjęć

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/piamuehlenbeck)

Jedno się nie zmienia - wciąż musisz dysponować idealną sylwetką, którą odpowiednio napniesz na czas robienia zdjęć. Podkreślony biust i wypięte pośladki nadal są w cenie. Zapomnij jednak o szerokim uśmiechu i budowaniu emocji spojrzeniem. Twoje oczy nie muszą być nawet widoczne. Najmodniejsza poza na Instagramie polega na tajemniczości.

O co chodzi? Lekko pochyl głowę do przodu i wzrok skieruj pod siebie. Jeśli nie potrafisz zrobić tego ot tak, warto położyć na ziemi przedmiot, którego niby szukasz. To właśnie oczy skierowane ku ziemi mają gwarantować wirtualny sukces w 2017 roku.

Nie bez powodu…

Zobacz również: Jak zrobić idealne zdjęcie na Instagram?

pozowanie do zdjęć

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/sjanaelise)

Poza ze wzrokiem skierowanym pod siebie wydaje się o wiele bardziej naturalna, niż tradycyjne zdjęcie z twarzą wycelowaną w obiektyw. Taka fotografia ma w sobie nutkę tajemniczości i sprawia wrażenie, że została wykonana przypadkiem. Zupełnie tak, jakby jej bohaterka zupełnie się nie starała. W to jednak nie należy wierzyć - najpopularniejsze blogerki poświęcają wiele godzin, by uchwycić najlepszy kadr.

Ale to nie wszystko! Jakiś czas temu świat usłyszał o „Insta Sit”. To charakterystyczny sposób, w jaki siadają gwiazdy Instagrama. Dzięki niemu ciało zawsze wydaje się zgrabniejsze i smuklejsze.

Spontaniczność i naturalność? Zapomnij.

Zobacz również: Zapamiętaj tę pozę! Tak powinnaś siadać, żeby zawsze wyglądać zgrabnie

pozowanie do zdjęć

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/shanigrimmond)

Największe gwiazdy Instagrama ostrzegają: nigdy nie patrz w obiektyw, bo będziesz wyglądała jak amatorka.

pozowanie do zdjęć

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/gabbyepstein)

Spróbujesz?

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Ktos (Ocena: 5) 23.02.2017 20:49
Naprawdę kogoś dziwi, że ludzie chcą wyglądać na zdjęciach i poczują tak żeby wyszło jak najlepiej. Wole oglądać ładne zdjęcia ładnych dziewczyn niż te udowadniające jak to kazdy ma cellulit, rozstępy i pryszcze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo