Przetestuj swojego faceta: Sprawdź długość jego palców, a dowiesz się o nim WSZYSTKIEGO!

Z dłoni wyczytasz, czy jest hojnie obdarzony, ile zarabia i jak u niego z wiernością.
Przetestuj swojego faceta: Sprawdź długość jego palców, a dowiesz się o nim WSZYSTKIEGO!
Fot. iStock
22.02.2017

Jak wygląda ludzkie ciało - każdy widzi. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejszy anatomiczny szczegół może mieć tak wielkie znaczenie. Naukowcom udało się udowodnić np., że mężczyźni podświadomie poszukują partnerek z szerokimi biodrami. I nie chodzi wyłącznie o aspekt wizualny. Taka budowa jest oznaką płodności i zwiastuje poród bez komplikacji.

A na co my zwracamy uwagę? Sporą popularnością cieszy się teoria, że im większy nos lub stopa, tym bardziej okazałe męskie przyrodzenie. To nie tylko gwarancja udanego życia seksualnego, ale i siły partnera. Ale to nie wszystko. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś - koniecznie spójrz także na jego palce u dłoni. Ich długość też nie jest przypadkowa.

I nie chodzi wyłącznie o to, co facet skrywa pod bielizną. W ten sposób sprawdzisz m.in. jego wierność!

Zobacz również: Co mówi o Tobie długość palców? Zdziwisz się, jak wiele!

 

długość palców

fot. Thinkstock

Długość penisa

Badania naukowe wykazały zależność między długością palca serdecznego (tym pomiędzy palcem środkowym a małym) i wskazującego. Im mniejsza różnica pomiędzy nimi, tym większe szanse na to, że mężczyzna jest bardzo hojnie obdarzony. Chyba, że palec serdeczny jest wyjątkowo krótki - wtedy reszta nie ma znaczenia. Przyrodzenie jest na pewno spore.

 

długość palców

fot. Thinkstock

Status finansowy

Najbardziej wiarygodnym źródłem tego typu danych jest jego portfel, a najlepiej wyciąg z konta. Na początku znajomości nie jest to raczej możliwe. I tu jednak sprawdza się zasada - im mniejsza różnica między długością palca serdecznego i wskazującego, tym facet lepiej radzi sobie w życiu. Spora dysproporcja może wskazywać na poważne problemy finansowe.

Zobacz również: Przyłóż palec do twarzy i sprawdź, czy... jesteś piękna! (Wszyscy to robią)

długość palców

fot. iStock

Ryzyko depresji

Choroba ta ma różne podłoża, ale czasami wynika z uwarunkowań genetycznych. Depresja najczęściej rozwija się u mężczyzn, który na etapie życia płodowego byli narażeni na niedobór testosteronu. Fakt ten objawia się bardzo krótkim palcem serdecznym i długim palcem wskazującym. Wtedy wzrasta również ryzyko ADHD, autyzmu czy syndromu Tourette`a.

 

długość palców

fot. Thinkstock

Monogamia

Chyba każda z nas chce być dla mężczyzną tą jedyną. Na szczęście istnieje sposób, by sprawdzić jego skłonności do ewentualnej zdrady. Badania wykazały, że palec serdeczny i wskazujący tej samej długości to oznaka wierności. Podobnie jak dłuższy od palca serdecznego palec wskazujący.

Kto by pomyślał, że z dłoni mogą czytać nie tylko wróżki…

Zobacz również: Co mówi o tobie długość twoich palców? Mega zaskakujące!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie