Jak ludzie zachowują się pod wpływem alkoholu, amfetaminy, LSD, grzybów? (Szokujące VIDEO)

Po obejrzeniu tych filmików, nie sięgniesz po żadną z używek.
Jak ludzie zachowują się pod wpływem alkoholu, amfetaminy, LSD, grzybów? (Szokujące VIDEO)
Fot. Thinkstock
02.02.2017

Znasz ten stan, kiedy pod wpływem kilku piw lub drinków wydaje ci się, że świat wokół jest kolorowy, a ty jesteś królową życia? Niejednej osobie, która wypiła za dużo lub zażyła niedozwolone substancje psychoaktywne, przydarzyło się to samo. Niech żyje zabawa, a o konsekwencje będziemy martwić się później!


Zawody a alkoholizm: Kto spożywa najwięcej napojów wysoko-%?

Człowiek, który jest „pod wpływem” zupełnie inaczej wygląda jednak w oczach trzeźwych obserwatorów. Nie jest wyluzowanym władcą parkietu tylko żałosnym pijaczkiem lub ćpunem, z którego można albo się pośmiać, albo popatrzeć na niego z niesmakiem.


Seria szokujących filmików „Melanż – oczekiwania vs. rzeczywistość”, która pojawiła się na YouTube, pokazuje ten dysonans w idealny sposób. Pijesz, palisz, zażywasz narkotyki? Obejrzyj te nagrania.


Potem już nigdy nie sięgniesz po żadną z używek.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 1 / 5
A (Ocena: 1) 02.02.2017 12:40
W tych filmach szokuje tylko niewiedza osób, które stworzyły to "dzieło". Widziałam wielu ludzi po różnych specyfikach i te filmiki nijak mają się do rzeczywistości i faktycznego działania przedstawionych substancji. Ogólnie ideę kampanii popieram, ale polecam najpierw zapoznać się z tematem, a później brać się za kręcenie filmów.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie