Nie masz planów i już przekreśliłaś tegorocznego Sylwestra? Mamy kilka pomysłów, które to zmienią

Sprawdź, co możesz robić w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.
Nie masz planów i już przekreśliłaś tegorocznego Sylwestra? Mamy kilka pomysłów, które to zmienią
Fot. iStock
28.12.2016

Do oficjalnego pożegnania roku pozostało coraz mniej czasu, a ty nadal nie wiesz, jak to uczcić? To może być frustrujące i problematyczne. Na imprezę zorganizowaną już chyba za późno, ale to nie oznacza, że jedynym rozwiązaniem jest wybór między Sylwestrem z Polsatem, Dwójką albo TVN. Choć i to nie musi być złym pomysłem.

Nie ma sensu się załamywać. Możliwych rozwiązań jest znacznie więcej, niż podejrzewasz. Niektóre propozycje nie wymagają żadnych przygotowań, a mogą okazać się lepszym rozwiązaniem od balu w 5-gwiazdkowym hotelu. Wszystko zależy od towarzystwa i Twoich oczekiwań.

Kto powiedział, że jest już za późno? Wciąż masz ogromny wybór!

Zobacz również: Waszym zdaniem: Sylwester w domu - powód do wstydu?

 

pomysł na sylwestra

fot. Thinkstock

Co robić w Sylwestra?

Maraton filmowy

Wszystkie duże sieci kinowe organizują tego typu zabawę. Całonocny seans przerywany jest poczęstunkiem i oczywiście toastem o północy. To dobry moment na nadrobienie filmowych zaległości oraz zobaczenie kilku nowości.

Impreza miejska

Okolicznościowe koncerty organizowane są w całym kraju i to bez względu na wielkość gminy. Pod chmurką pobawisz się zarówno w centrum Warszawy, jak i maleńkiej miejscowości. Co najważniejsze - to nic nie kosztuje.

 

pomysł na sylwestra

fot. Thinkstock

Sylwestrowa randka

To szczególna noc, która może być początkiem czegoś nowego. Albo potwierdzeniem tego, co już ma pewną historię. Spróbuj namówić chłopaka (lub kolegę, który mógłby nim zostać) na spędzenie tego czasu we dwoje. Butelka szampana, dobry film…

Spontaniczna prywatka

Nie masz gdzie pójść? Zostań w domu i zaproś do siebie znajomych. Spontaniczne imprezy są zdecydowanie najlepsze. Niech każdy przyniesie coś od siebie (przekąski, napoje), włącz dobrą muzykę i baw się do bladego świtu w towarzystwie tych, których lubisz.

Zobacz również: SYLWESTER: Jak pić, żeby nie cierpieć z powodu kaca w Nowy Rok?

pomysł na sylwestra

fot. Thinkstock

Egzotyczna wycieczka

Brzmi abstrakcyjnie, ale wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych i spontaniczności. Wciąż masz szansę na gorące słońce w środku zimy. Dzięki ofercie last minute możesz polecieć na drugi koniec świata (lub bliżej) nawet jutro. I to nie musi dużo kosztować.

Chwila dla siebie

Jeśli mieszkasz w wielkim bloku - to może być trudne, bo głośni sąsiedzi mogą uniemożliwić skupienie. Wbrew pozorom, pomysł ten nie jest szczytem desperacji. Przeczytanie zaległej książki, obejrzenie całego sezonu ulubionego serialu albo kąpiel połączona z rytuałami znanymi ze SPA to przecież czysta przyjemność.

pomysł na sylwestra

fot. Thinkstock

Sylwester parafialny

Ofertę ma także polski Kościół. W parafiach coraz częściej organizowane są prywatki dla osób wierzących. Nie będzie tam raczej alkoholu, ale muzyki i tańca na pewno nie zabraknie. Po północy najczęściej odbywa się msza święta na powitanie nowego roku.

Toast przed blokiem

Jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym, to ciekawa opcja. Całkiem możliwe, że rozpoczęty samotnie wieczór przemieni się w nocną zabawę z sąsiadami. Puszczanie fajerwerków i toast o północy bardzo zbliżają ludzi. Jeszcze nic straconego.

Zobacz również: Sylwester z dziećmi - jak go urządzić?

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo