Podobno tak kończą wszystkie singielki... „Kocia mama” wychowuje 12 futrzaków!

Może to lepszy plan na życie, niż związek z jednym facetem?
Podobno tak kończą wszystkie singielki... „Kocia mama” wychowuje 12 futrzaków!
fot. zrzut ekranu instagram.com/12catslady
06.10.2016

Czasami żartujemy sobie, że jeśli nie uda nam się znaleźć męża i urodzić dziecka, to zawsze możemy zostać kocią mama. To byłoby całkiem zabawne, gdyby nie fakt, że niektóre kobiety naprawdę wiodą takie życie. Zamiast założyć rodzinę - poświęcają się futrzakom, które stają się dla nich jedynym towarzystwem. Mają do tego pełne prawo, ale czy na pewno czują się szczęśliwe i spełnione?

Możemy się o tym przekonać obserwując niezwykłe konto na Instagramie. „12 Cats Lady” to profil założony przez Michelle - obywatelkę Filipin mieszkającą w Japonii. Kobieta od 6 lat wychowuje całą zgraję puszystych kotów, które wymagają takiej samej opieki, co ludzkie potomstwo.

Jak zwykle w takich historiach bywa, zaczęło się od jednego przybłędy…

Zobacz również: Koty użądlone przez osy (Spuchnięte pyszczki, noski i łapki - ZDJĘCIA)

 

 

12 cats lady

fot. zrzut ekranu instagram.com/12catslady

W 2010 roku Michelle znalazła na ulicy kota perskiego, którego nazwała Yuki. Zwierzak wydawał się zagubiony i wychłodzony, nie miał wszczepionego mikrochipa z danymi właścicieli, więc kobieta postanowiła go przygarnąć. Zakochała się w nim do tego stopnia, że szybko postanowiła powiększyć kocią rodzinę. Zaadoptowała kolejne dwa futrzaki.

Dziś jest ich 12, bo adoptowana para doczekała się dziewięciorga dzieci. Yuki, Shou, Momo, Blackie, Bruce, Kaya, Karu, Yuri, Ai, James, Tiger i Goodie żyją w wymarzonych warunkach. Michelle dba o ich higienę i zdrowie, a także spełnia kulinarne zachcianki.

Cała gromada w ciągu 3 dni zjada 5 kg pokarmu, w tym po kilogramie gotowanego kurczaka i tuńczyka z puszki.

Zobacz również: 7 powodów, dlaczego LEPIEJ MIEĆ KOTA niż chłopaka!

 

12 cats lady

fot. zrzut ekranu instagram.com/12catslady

Utrzymanie tylu zwierzaków to koszt nawet 300 zł tygodniowo, ale Michelle nie wydaje się tym zmartwiona. Kocha swoich podopiecznych i prawdopodobnie zaczęła już na nich zarabiać. Profil „12 Cats Lady” na Instagramie obserwuje 240 tysięcy osób z całego świata. Koty nie stwarzają niemal żadnych problemów. Świetnie dogadują się między sobą, jak i z właścicielką. Więcej ich jednak nie będzie, bo wszystkie zostały wykastrowane.

Kobieta każdego dnia otrzymuje wiadomości od internautów, którzy dziękują jej za pocieszne zdjęcia. Jedno jest pewna - to aktualnie najpopularniejsza „kociara” na świecie.

Może kot zamiast faceta to nie takie złe rozwiązanie?

Zobacz również: Koty w modzie

12 cats lady

fot. zrzut ekranu instagram.com/12catslady

Wszystkie „dzieci” Michelle w czasie wspólnego posiłku

12 cats lady

fot. zrzut ekranu instagram.com/12catslady

Kobieta wydaje się zadowolona ze swojego życia

12 cats lady

fot. zrzut ekranu instagram.com/12catslady

Jest jej czego współczuć? A może raczej zazdrościć?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.10.2016 22:07
Koty lub inne zwierzęta to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż facet. Nigdy nie zdradzą, nie oszukają, nie zranią itp, tylko zawsze będą kochać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2016 22:02
Koty lub inne zwierzęta to na pewno o wiele lepsze rozwiązanie niż facet. Nigdy mnie nie zdradzą, nie oszukają, nie zawiodą itp i zawsze będą mnie kochać... żyć nie umierać!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 16:04
Lubię koty, ale to już jest lekka przesada
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 13:04
super
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 09:27
masakra ile ona musi spędzać czasu na czesaniu 12 kotów, mi zdecydowanie wystarcza 1 kot - dachowiec i 1 pies - kundelek, oba przygarnięte i razem się dobrze dogadują :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo