PRZERAŻAJĄCE! Ta dziewczynka nie żyje od 300 lat i... otwiera oczy?!

Jej ciało nie uległo rozpadowi. Niektórzy twierdzą, że nie zmarła, ale tylko zasnęła...
PRZERAŻAJĄCE! Ta dziewczynka nie żyje od 300 lat i... otwiera oczy?!
fot. zrzut ekranu YouTube / obscura habitacion
27.09.2016

Jakiś czas temu opisywaliśmy przerażającą historię 2-letniej Włoszki. Rosalia Lombardo zmarła w 1920 roku na zapalenie płuc, a jej zwłoki złożono w katakumbach kościoła w Palermo. Ciało znajduje się w szklanej trumnie i do dziś zachowało się w nienaruszonym stanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdaniem wielu dziewczynka… nie umarła, ale jedynie zasnęła. Codziennie otwiera oczy i ponownie pogrąża się we śnie. A może to tylko złudzenie?

To jednak nic w porównaniu z tym, co zaobserwowano w katedrze w meksykańskiej Guadalajarze. W kryptach tego kościoła od 300 lat spoczywa ciało innej małej dziewczynki. Santa Innocencia także została pochowana w szklanej trumnie. Okoliczności jej śmierci nie są jasne. Jedna z legend mówi o tym, że została zamordowana przez własnego ojca, kiedy wbrew jego woli przyjęła Pierwszą Komunię Świętą.

Nazywana jest „cichym świadkiem głębokiej miłości do Chrystusa”. Ona także otwiera oczy i tym razem raczej nie chodzi o złudzenie optyczne…

Zobacz również: Tajemnica Rosalii Lombardo: Dziewczynka zmarła niemal 100 lat temu, ale... nadal żyje?!

Santa Innocencia

fot. zrzut ekranu YouTube / obscura habitacion

Santa Innocencia nie żyje od 300 lat, ale zdaniem niektórych... wciąż żyje

Santa Innocencia

fot. zrzut ekranu YouTube / obscura habitacion

Autor nagrania uchwycił moment, kiedy zmarła dziewczynka wyraźnie otworzyła oczy!

Złudzenie optyczne? A może mała Meksykanka chce nam coś przekazać?

Rosalia Lombardo także otwiera oczy...

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Ale bzdury (Ocena: 5) 01.10.2016 02:35
Tak jasne i co jeszcze ? Zmarła 300 lat temu i zwłoki nie zgniły i są tak świeże jakby umarła dopiero niedawno? Kurwa każdy ogarnięty wie że zwłoki się rozkładają i nie ma żadnego środka który by mógł zatrzymać ten stan, po takim czasie to nie wiem czy kości by się zachowały a co dopiero ciało.... kogo wy chcecie w ch*ja zrobić ?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.09.2016 09:13
Zabawka odstresowujaca do gniecenia, w kształcie damskiej piersi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2016 17:44
Przecież widać że to figura woskowa... Zresztą na zdjęciach raz ma na głowie wianek, raz cos na kształt diademu a i sukienki się różnią między sobą. Jeśli ktoś chciałby sobie trochę o tej sprawie poczytać to odsyłam tutaj: pl.aleteia.org/2016/09/27/zmarla-300-lat-temu-swieta-otwiera-oczy-na-nagraniu-wideo/ Historia okazuje się nie być aż tak fascynująca ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2016 11:59
Ja tam w Boga wierzę, ale w tego rodzaju cuda już nie. Przecież to jakieś kukły, udające święte relikwie. Masakra. Ujma i hańba dla całej naszej wiary.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2016 03:28
I takie rzeczy mozna obejrzec tylko w kosciolach gdzie diabel ma najwiecej do zrobienia a kazdy ksiadz stara sie wymyslic jakas tandetna chistorie by jak najwiecej naiwnych wiernych do siebie sciagnac wiadomo taca musi sie krecic bo ksiadz trz potr,ebuje na korwy chodzic
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo