Dzieci bawią się w Katyń! VIDEO

Kompletny brak poszanowania dla pamięci ofiar zabitych w bestialski sposób.
Dzieci bawią się w Katyń! VIDEO
16.04.2009

Wymordowanie polskich oficerów w Katyniu podczas II wojny światowej to jeden z najtragiczniejszych momentów w historii Polski, a pamięć o poległych wciąż jest żywa nie tylko wśród rodzin, ale i wielu Polaków. Niestety, nie wszyscy z odpowiednią powagą podchodzą do tej okrutnej zbrodni.

Serwis Pardon.pl za blogerem Bajbarsem zamieścił link do filmu video z popularnego Youtube.com. Na nagraniu widać, jak chłopcy w wieku 11 - 12 lat bawią się w egzekucję, co chwilę pokrzykując "Katyń!". Całość jest nagrana telefonem komórkowym, w jakimś garażu. Po imitowanym zabójstwie zaczyna się ogólna bijatyka na sprzęty, które były pod ręką, między innymi wiosło.

Dzieciaki bawiące się w symulację zabójstw polskich oficerów są przykładem nierozumienia odpowiedzialności za swoje zachowanie. W sumie w różnych miejscach ZSRR wymordowano kilkanaście tysięcy polskich żołnierzy i więźniów. Chłopcom przydałaby się przymusowa lekcja historii i patriotyzmu. Skoro zabawę w Katyń uważają za śmieszną, co by powiedzieli, odwiedzając miejsca masowych grobów Polaków na Wschodzie.

Czasem można sobie pozwolić nawet na głupie zabawy, trzeba tylko pamiętać, aby w ich trakcie nie ranić uczuć innych.

Zobacz także:

Dzieci wojny bawią się życiem

Rygor czy bezstresowe wychowanie?

Polecane wideo

Komentarze (287)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2009 13:11
co za POJE...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2009 13:02
Gówniarzeria śmieje się z tego bo nie wie jak dużo ludzi poległo w Katyniu. Znaleźliby się w tamtych czasach, to by się dowiedzieli, co to tak naprawdę oznacza Katyń. I od razu nasuwa mi się na myśl jedno pytanie: gdzie są rodzice tych szczyli?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2009 16:40
Kur*wa co za gówniarze.... Ciekawy jestem czy w tamtych czasach tez by bylo im tak do smiechu jak teraz. ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2009 20:25
starzy ich nie wychowali i prosze bardzo mam 14 lat i nie zrobiłabym takiego czegoś bo jestem wychowana i wiem co to jest i co tam sie stało
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2009 12:21
[quote="Gosc"] Gość 2009-04-25 16:04 W tym zajściu nie ma nic oburzającego. To są tylko dzieci, nie rozumieją prawdziwej tragedii Katynia. Problem dzisiejszych czasów polega na tym, że dzieci na każdym kroku bombardowane są problemami dorosłego świata (filmy dla starszych, reklamy z podtekstami nie na ich wiek, itd), dzieciaki nic z tego nie wynoszą prócz marnych strzępów, z których nic nie wynika. Efektem tego są właśnie takie ich poczynania. Nie można ich za to winić. Błąd leży w tym, kto nieodpowiednio "wtajemniczył" ich w tragedię katyńską. to tylko dzieci ?! . oni mają po 14/16 at jak nie więcej . niedorąbani ; /[/quote] Tak, dzieci: "Na nagraniu widać, jak chłopcy w wieku 11 - 12 lat bawią się w egzekucję". Ludzi w wieku 11-12 lat nazywam jeszcze dziećmi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie