Opętana dziewczyna walczy z SZATANEM (Zobacz prawdziwe egzorcyzmy!)

Niezwykły seans udało się zarejestrować ekipie telewizyjnej. Przerażający widok!
Opętana dziewczyna walczy z SZATANEM (Zobacz prawdziwe egzorcyzmy!)
fot. zrzut ekranu YouTube / ANGEL SOLARIS
26.06.2016

Podobno w XXI wieku wiedza zawsze wygra z zabobonem. Nie wierzymy w nic, czego nie da się naukowo udowodnić. Do wszystkich ludowych mądrości podchodzimy z dużą rezerwą. Czy słusznie? Niektórzy twierdzą, że cuda dzieją się na naszych oczach. Wystarczy je otworzyć i przestać udawać, że wszystko da się pojąć rozumem. Po zobaczeniu tego nagrania możesz nabrać wątpliwości. 

Ekipa meksykańskiej telewizji zarejestrowała rytuał, dzięki któremu nawiedzona kobieta miała zostać uwolniona spod wpływu demona. Możemy na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają współczesne egzorcyzmy i do czego mogą doprowadzić. Materiał tylko dla osób o naprawdę mocnych nerwach.

Czy znachorce uda się wypędzić diabła z ciała młodej kobiety?

Zobacz również: Przerażające zdjęcie USG płodu. Internauci: To SZATAN! (Można się przestraszyć...)

 

egzorcyzmy

fot. zrzut ekranu YouTube / ANGEL SOLARIS

Główną bohaterką historii jest Diana - młoda Meksykanka, na którą ktoś rzucił klątwę. W niepozornym ciele rozgościł się sam szatan. Na szczęście jest też Addy - starsza pani specjalizująca się w podobnych przypadkach. Dzięki jej zaklęciom dziewczyna ma zostać oczyszczona. Przy blasku świec rozpoczyna się przerażający spektakl.

Mistrzyni ceremonii chwyta swoją podopieczną za głowę i zaczyna wypowiadać zaklęcia. Opętana kobieta staje się coraz bardziej niespokojna. Miota się po pokoju i wykrzykuje „spokój! spokój!”. Później pada na kolana i zaczyna walczyć ze swoim przeciwnikiem. Na jej twarzy widoczne jest ogromne cierpienie.

Wycieńczona wymiotuje na podłogę. Diabeł powoli odpuszcza.

Zobacz również: Siostra WYDŁUBAŁA JEJ OCZY, bo myślała, że opętał ją szatan! (Ostrzegamy: makabryczna historia i zdjęcia)

 

egzorcyzmy

fot. zrzut ekranu YouTube / ANGEL SOLARIS

Opętana kobieta pada na ziemię i przestaje się ruszać. Wszystko wskazuje na to, że demon opuścił jej ciało. Starsza kobieta nadal modli się w jej intencji i błogosławi. Po wszystkim Diana udziela krótkiego wywiadu ekipie telewizyjnej.

Twórcy tego materiału twierdzą, że po seansie na ciele kobiety widoczne były zadrapania. Obrażenia mają być dowodem na to, że szatan walczył z nią nie tylko emocjonalnie, ale także czysto fizycznie.

Odważysz się to zobaczyć?

Zobacz również: NAGRANIE NAWIEDZONEGO DZIECKA OPANOWAŁO INTERNET

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
Anonim (Ocena: 1) 27.06.2016 13:56
To nie są prawdziwe egzorcyzmy. Wrzucacie jakieś pierdy a potem ludzie myślą że KK to szamanizm połączony z cyrkiem...Egzorcyzmy ( prawdziwe) po wielu latach badań przez zwykłych lekarzy ( tak tak, ksiądz egzorcysta z ulicy nie przyjmuje;) są przeprowadzane przez konkretnego księdza egzorcystę i nie wyglądają ( przynajmniej na początku) tak jak w filmach albo tak jak się ludziom wydaje. Czasami trwa to miesiącami a nawet latami bo najpierw ksiądz musi sprawdzić czy rzeczywiście nie ma do czynienia z chorobą psychiczną. Dopiero kiedy ludzie zaczynają manifestować rzeczy których NIE DA się wytłumaczyć żadną znaną dziedziną nauki i medycyny następują egzorcyzmy.
odpowiedz
dpblogpl (Ocena: 5) 26.06.2016 21:00
Poczytajcie książki Profesora Kostro, który pokazuje, że opętanie nie istnieje. Większość opętań to choroby psychiczne.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2016 17:44
To nazywa choroba psychiczna i leczy ja psychiatra .
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 26.06.2016 13:42
ja się pytam po ch*j robić artykuły z filmikami jak zaraz te filmiki zostają usunięte?? To świadczy tylko o fałszywym nagraniu....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2016 11:28
Nie istnieje coś takiego jak opętanie...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie