Szczera spowiedź trenerów personalnych: „Wcale nie jesteśmy tacy idealni...”

Ich autorytet stanie się mocno nadszarpnięty, gdy to przeczytacie.
Szczera spowiedź trenerów personalnych: „Wcale nie jesteśmy tacy idealni...”
Fot. Thinkstock
06.05.2016

Trenerzy personalni mają boskie ciała i zarażają swoim entuzjazmem oraz energią. Ich wola wydaje się być ze stali, podobnie jak mięśnie widoczne pod skórą. Przynajmniej takie wrażenie sprawiają na pierwszy rzut oka.

Większość uczestniczek zapomina, że są to tacy sami ludzie jak one, z wadami i słabościami. Zdarzają im się mniejsze i większe zaniedbania; dni, podczas których źle wyglądają oraz napady łakomstwa. Trudno w to uwierzyć?

Tym razem serwis buzzfeed.com postanowił zebrać najbardziej szokujące wyznania trenerów personalnych. Co tak naprawdę przed nami ukrywają? Z pewnością nie chcieliby, żeby niektóre z Was poznały te szczegóły… Ich autorytet stanie się mocno nadszarpnięty, gdy to przeczytacie.

Zobacz także: Jak wygląda seks w ciąży? Oto zdumiewające wyznania kobiet!

trener personalny

Fot. Thinkstock

`Nie zawsze mamy frajdę, kiedy ćwiczymy`

Radość z ćwiczeń to chyba jeden z największych powodów do zazdrości. Wiele kobiet na samą myśl, że powinny poćwiczyć, jest w stanie wymyślić sobie milion wymówek. Dlatego to wyznanie jest naprawdę pocieszające. `Szczerze, bywają momenty, kiedy naprawdę bardzo nam się nie chce. Czerpiemy satysfakcję z ćwiczeń, ale nie przez cały czas. Czasami zdarza nam się słyszeć głos: Po prostu włącz telewizor i wypij piwo. Niestety to nasza praca. Nie mamy wyboru`.

trener personalny

Fot. Thinkstock

`Nie zawsze zdrowo się odżywiamy`

Jak to możliwe, skoro pod skórą widać jedynie idealnie wyrzeźbione mięśnie? `Dla każdego trenera, który jest jednocześnie miłośnikiem dietetycznych sałatek, istnieją także umiejscowione dookoła restauracje fastfoodowe. Oczywiście musimy być ostrożni, ale co jeśli ktoś nie lubi brokułów gotowanych na parze ani kiełków? To prawdziwa walka o to, jak postąpić właściwie`.

Zobacz także: Wyznania: Jestem tak oszczędna, że...

trener personalny

Fot. Thinkstock

`Czasami chodzimy na randki z naszymi klientami`

Miłość może pojawić się wszędzie, nawet na siłowni. `To nie jest sprzeczne z zasadami, mimo że staramy się nie chodzić na randki z klientami (to świetny sposób na stratę dochodu). Niestety czasami nie możemy nic poradzić i umawiamy się z podopiecznymi. Zauroczenie jest silniejsze niż perspektywa utraty pieniędzy`.

trener personalny

Fot. Thinkstock

`Wiemy, kiedy nas okłamujesz`

Kłamstwo i oszukiwanie w kwestii treningów oraz diety sprawi, że tylko się ośmieszysz… `Spójrz, my widzimy, kiedy leniuchujesz i pomijasz chodzenie na siłownię przez cały tydzień. Nie widzieliśmy Cię tam, do tego nie robisz postępów. Jednak im bardziej będziesz uczciwa, tym bardziej możemy Ci pomóc. To wszystko tyczy się także oszukiwania diety.`

trener personalny

Fot. Thinkstock

`Znajomi i przyjaciele ciągle pytają nas o darmowe zajęcia`

Ludzie często próbują wysępić od swoich przyjaciół różnego rodzaju korzyści i nie zawsze zastanawiają się, czy nie będzie to miało negatywnych skutków. Darmowe lekcje u trenera personalnego to szczególnie kuszący pomysł. `Bardzo trudno jest być trenerem, kiedy okazuje się, że nie ma wystarczająco dużo pieniędzy na ubrania, sprzęt i czynsz. Dlatego nie znienawidź nas, jeśli powiemy nie.`

 

trener personalny

Fot. Thinkstock

`Możemy powiedzieć, żebyś dała z siebie 110%, ale sami robimy to w 60%, a czasami zupełnie olewamy`

To wyznanie z pewnością sprawi, że bardziej uważnie zaczniecie się przyglądać zapałowi swojego trenera… `Zdarza się, że nie mamy ochoty pojawić się w pracy. Możemy mieć nawet kaca, ale nigdy się do tego nie przyznamy. Od czasu do czasu leniwe dni mogą wspomóc nasz zapał, a przynajmniej tak sobie wmawiamy`.

Zobacz także: Tłuste jedzenie, które pomoże ci schudnąć!

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 1) 07.05.2016 13:52
Mnie najbardziej przeraza fakt jak wiele osob nazywa siebie trenerami personalnymi nie majac jakichkolwiek kwalifikacji. To jest przerazajace ze ludzie oddaja swoje cialo w rece kogos tylko dlatego ze jego cialo dobrze wyglada.
odpowiedz
M-alien paranoia (Ocena: 5) 06.05.2016 13:43
znam to... zapisane o wiele za dużo ćwiczeń w stosunku do możliwości oraz stopnia zaawansowania. Dieta napisana na odwal się, jak tu ufać trenerom...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2016 09:38
miałam 2 trenerów w Purze, na których się całkowicie spłukałam - NIGDY WIĘCEJ!!! takiego olewactwa (i braku wiedzy) nie spotkałam nigdzie. żałuję tylko czasu i pieniędzy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2016 09:26
No co, trener też człowiek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie